A portugál sajtó információi szerint Nagy Ádám szerződtetése felmerült a Benficánál.
A lisszaboni CM Journal saját információi alapján arról számolt be, hogy a Benfica érdeklődik a Ferencváros válogatott játékosa, Nagy Ádám iránt, de más lapokban is feltűnt hírként a lehetséges klubváltás, igaz, egyelőre konkrétumok nélkül.
A Correio da Manha a cikkében azzal egészíti ki a fentieket, hogy a 20 éves magyar válogatott játékosa stílusa remekül passzolna a Benficához, a játéka alapján beleillene a portugál sztárcsapatba.
A több nyugati érdeklődő által figyelt Nagy Ádám jelenleg a magyar válogatottal készül az osztrákok elleni Eb-mérkőzésre.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.