Mikalai Sihnevich, a Fradi fehérorosz támadója két góllal vette ki részét a Diósgyőr elleni 7-0-s győzelemből. A duplázó csatár különös történetet osztott meg a lefújás után.
- Nagyszerű eredményt értünk el, de ez nem sikerülhetett volna a közönségünk nélkül. Ha egy egész stadion támogat, akkor könnyű dolgod van. Boldog vagyok, hogy kétszer is eredményes voltam. Az első gólnál vártam a labdát, a védő hibázott és ballal belőttem. A második találat hasonló szituáció után született Lovrencsics beadását követően. A gól után lecseréltek, a játékvezető megjegyezte, hogy szép munkát végeztem, most már lemehetek. Tíz meccs van hátra, így kell folytatnunk, mert közel sincs még vége a bajnokságnak – zárta Sihnevich a FradiMédiának
Nézd meg a támadó első gólját:
Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.