Fradi: „Szép munkát végzett, most már lemehet” - a bíró meccs közben dicsérte meg a duplázó csatárt

Mikalai Sihnevich, a Fradi fehérorosz támadója két góllal vette ki részét a Diósgyőr elleni 7-0-s győzelemből. A duplázó csatár különös történetet osztott meg a lefújás után.
Privacsek András 2019. március 3., vasárnap 9:45
Mikalai Sihnevich, a Fradi fehérorosz támadója két góllal vette ki részét a Diósgyőr elleni 7-0-s győzelemből. A duplázó csatár különös történetet osztott meg a lefújás után.
Szerző: Privacsek András 2019. március 3., vasárnap 9:45

- Nagyszerű eredményt értünk el, de ez nem sikerülhetett volna a közönségünk nélkül. Ha egy egész stadion támogat, akkor könnyű dolgod van. Boldog vagyok, hogy kétszer is eredményes voltam. Az első gólnál vártam a labdát, a védő hibázott és ballal belőttem. A második találat hasonló szituáció után született Lovrencsics beadását követően. A gól után lecseréltek, a játékvezető megjegyezte, hogy szép munkát végeztem, most már lemehetek. Tíz meccs van hátra, így kell folytatnunk, mert közel sincs még vége a bajnokságnak – zárta Sihnevich a FradiMédiának

Nézd meg a támadó első gólját:

Átigazolások
DVSC
Igazolás és kölcsönadások
Szerződtették az FCSB II-től László Mátyást, ő kezdetben a DVSC II-ben (NB III) szerepelhet. Batai Tamás és Szakács Levente pedig kölcsönben a DEAC-ban (NB III) játszhat.
Szentlőrinc
Távozó
Visszatér korábbi klubjához, a Pécsi MFC-hez a Szentlőrinc 28 esztendős középpályása, Kesztyűs Máté.
ZTE
Hosszabbított a kapusedző
A ZTE meghosszabbította Safet Jahic kapusedző szerződését, amely immár 2030-ig szól.
Tovább az összes átigazoláshoz