A Fradi légiósa nem adta fel: "Meg akarjuk mutatni, hogy jobbak vagyunk"

Amadou Moutari szerint hibátlan teljesítmény kell, de van esély a Midtjylland elleni párharcban.
Budai László 2017. július 17., hétfő 16:40
Amadou Moutari szerint hibátlan teljesítmény kell, de van esély a Midtjylland elleni párharcban.
Szerző: Budai László 2017. július 17., hétfő 16:40

A Fradi a hazai pályán elszenvedett 4-2-es vereség után most csütörtökön Dániába utazik. A zöld-fehérek nigeri légiósa, Amadou Moutari egyáltalán nem mondott le a továbbjutásról.

Mi ugyanúgy keményen készülünk a dániai mérkőzésre is, mint a korábbi találkozókra. 4-2-es hátrányból kell felállnunk, úgyhogy mindenki tisztában van vele, hogy a Midtjylland otthonában hibátlan teljesítményre lesz szükségünk a fordításhoz. Az elmúlt két meccsen pechesek voltunk: a dánok ellen kiállítás, a Puskás elleni sérülés miatt fejeztük be 10 emberrel a találkozót.

De nem foglalkozhatunk a balszerencsével. Meg akarjuk mutatni Dániában, hogy jobb csapat vagyunk a Midtjyllandnál, és reméljük, hogy ez elég lesz a továbbjutáshoz.

Átigazolások
Szentlőrinc
Megvan az edző!
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Visinka Ede lett az NB II-ben szereplő Szentlőrinc edzője.
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz