A Fradi a legelején és a legvégén lőtt gólt, ezzel az élen telelhet - videó, tabella

Lovrencsics Balázs korai és Gorriarán kései találata döntötte el a Vasas elleni összecsapást. A zöld-fehérek ezzel átvették a vezetést az NB I-ben.
Budai László 2017. december 9., szombat 21:21
Szerző: Budai László 2017. december 9., szombat 21:21

A Ferencváros villámrajtot vett a Vasas ellen, a második percben egy szöglet után Lovrencsics Balázs fejelt közelről a kapuba. A 10. percben majdnem egyenlítettek az angyalföldiek, Gaál 23 méteres lökete azonban a felső lécen csattant. A félidő közepén Remili eresztett meg egy 20 méteres bombát, Dibusz bravúrral kitolta.

A második játékrész elején Paintsil 25 méteres lövését csak másodszorra fogta Kamenár. A piros-kékek részéről Berecz veszélyeztetett: egy szép csel után éles szögből lőtt, Blazic blokkolt. Az angyalföldiek támadtak a győztes gólért, míg a zöld-fehérek ekkor egy-egy kontrával próbálkoztak. A hajrában Ferenczi István is pályára lépett a "hazaiaknál", de vele sem sikerült pontot szerezni. Sőt, Paintsil indítására Gorriarán csapott le a rosszul kijövő Kamenár előtt a 92. percben, megkerülte a kapust, és kiszorított szögből a kapuba lőtt (0-2).

A Fradi győzelmével átvette a vezetést a Szombathelyen vereséget szenvedett Videotontól. A zöld-fehérek előnye rögtön három pont lett.

FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL AZ NB I

Vasas-Ferencváros 0-2 (Lovrencsics B. 2., Gorriarán 92.)

Lovrencsics B. gólja

Gaál kapufája

Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.