Fotó: fradi.hu
Tokmac Nguen, a Ferencváros kenyai származású norvég szélsője nyilatkozott többek között a zöld-fehérek támadóiról is.
- Különböző stílusú csatárok vannak elöl, mindegyiküknek más az erőssége, ezért néha nekem is alkalmazkodnom kell ahhoz, hogy éppen melyikük van a pályán, de mindegyikükkel szeretek együtt játszani. Niko (Mikalai Sihnevich - a szerk.) olyan csatár, aki elképesztően keményen dolgozik minden meccsen, nagyon sokat küzd, ezzel pedig rengeteg helyet felszabadít nekem. Lanza (Davide Lanzafame - a szerk.) erőssége pedig az, ahogy a labdával bánik, talán ő a legtechnikásabb az egész csapatból. Elképesztő, mit tud művelni a labdával, néha csak odaadom neki, hogy lássam, mire képes, mert szerintem lenyűgöző – mondta Tokmac a fradi.hu-nak.
Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.