Fradi: Ellenük kerülhetnek össze a BL-selejtező 2. körében - 26-szoros bajnokcsapat is jöhet

A déli sorsolás előtt az UEFA már szűkítette a kört, így kiderült, hogy továbbjutás esetén mely csapatok lehetnek a Fradi ellenfelei a BL-selejtező 2. körében.
Nyikes Zoltán 2019. június 19., szerda 8:55
A déli sorsolás előtt az UEFA már szűkítette a kört, így kiderült, hogy továbbjutás esetén mely csapatok lehetnek a Fradi ellenfelei a BL-selejtező 2. körében.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. június 19., szerda 8:55

Mint ismert, kedd délután hivatalossá vált, hogy a Ferencváros a Ludogorec ellen került össze a Bajnokok Ligája-selejtező első körében.

A második körös sorsolásra kedd délben kerül sor - honlapunkon természetesen élő szöveges közvetítésben követhetik a drukkerek az eseményt -, az Európai Labdarúgó Szövetség pedig már előtte közzétette a hivatalos oldalán, hogy mely párosítások közül kerülhet ki a magyar bajnokcsapat következő ellenfele továbbjutás esetén.

A második körös lehetséges ellenfelek között többek között szerepel az az izraeli Maccabi Tel-Aviv is, amely az EL-selejtező előző évi kiírásában kiejtette a zöld-fehéreket, valamint a 26-szoros norvég bajnok Rosenborg is szembe jöhet.

A Ferencváros lehetséges ellenfelei a BL-selejtező 2. körében

Dudelange (luxemburgi)-Valletta (máltai) továbbjutója
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
Dundalk (ír)-Riga (lett) továbbjutója
Linfield (északír)-Rosenborg (norvég) továbbjutója
TNS (walesi)-az előselejtező győztese – a párharc továbbjutója

Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Tovább az összes átigazoláshoz