A győztes bombagólt szerző Fradi-védő megmondta a feleségének, hogy betalál - "Nem most játszottuk a legjobb meccsünket"

A Ferencváros a Honvédot is legyőzte, így annak ellenére magabiztosan vezeti az OTP Bank Ligát, hogy kevesebb meccset játszott vetélytársainál. A meccs hőse, a bombagólt szerző német védő, Marcel Heister volt.
Privacsek András 2020. november 22., vasárnap 9:54
A Ferencváros a Honvédot is legyőzte, így annak ellenére magabiztosan vezeti az OTP Bank Ligát, hogy kevesebb meccset játszott vetélytársainál. A meccs hőse, a bombagólt szerző német védő, Marcel Heister volt.
Szerző: Privacsek András 2020. november 22., vasárnap 9:54

A Fradi a Honvéd vendégeként aratott 1-0-s győzelmet a bombagólt szerző Marcel Heister találatával.

- Láttam, hogy a labda a bal lábamra érkezik, arra koncentráltam, hogy a lehető legjobban eltaláljam, nagyon boldog voltam, hogy gólt szereztem - kezdte a védő a fradi.hu-nak. - Mondtam a feleségemnek a meccs előtt, hogy figyeljen, gólt fogok szerezni. Ezért is jelent nekem sokat ez a találat, persze, a legfontosabb a három pont. Februárban születik meg a kislányom, ez járt a fejemben az ünnepléskor. Nem most játszottuk a legjobb meccsünket, a második félidőben védekezőbbek voltunk, küzdős, hajtós meccs volt, de együttes erővel dolgoztunk, rászolgáltunk a győzelemre. Most már koncentrálhatunk a Juventusra.

Nézd meg Heister bombagólját: 

Átigazolások
Diósgyőr
Funsho érkezhet
Miskolcon tartózkodik a 27 esztendős nigériai-magyar kettős állampolgárú támadó, Funsho Bamgboye, és nem lenne meglepő, ha alá is írna a DVTK-hoz - írja a Boon.
ETO/Bolton
Schön helyzete
Az ETO-nak lehetősége van arra, hogy végleg megszerezze Schön Szabolcsot, de csak komoly áldozatok árán: úgy tudjuk, a kivásárlási ára 800.000 euró és 1 millió euró között mozog.
Légiósok
Végh Ázsiában?
Állítólag ázsiai klubok figyelik Végh Bencét.
Tovább az összes átigazoláshoz