Fradi: A Bundesliga II-ből igazolnak a legfontosabb posztra

A Fortuna Düsseldorf labdarúgója, Julian Koch már vasárnap aláírhat a Ferencvároshoz. 
Budai László 2017. január 21., szombat 19:57
A Fortuna Düsseldorf labdarúgója, Julian Koch már vasárnap aláírhat a Ferencvároshoz. 
Szerző: Budai László 2017. január 21., szombat 19:57

Az ulloi129.hu értesülései szerint a Fortuna Düsseldorf játékosát, Julian Kochot igazolja le holnap a Ferencváros, amely ma már bejelentette Janek Sternberg szerződtetését.

A Fradi vezetőedzője, Thomas Doll és a zöld-fehérek utánpótlását irányító Theo Schneider is jól ismeri a labdarúgót, utóbbinak játékosa is volt a Dortmund második együttesében.

Koch igazolásával elsősorban a Nagy Ádám távozása után keletkezett űrt töltené be a Fradi, ezt a problémát ugyanis nyár óta láthatóan nem sikerült megoldani. A 26 esztendős játékos a Dortmund mellett korábban volt a Duisburg, a Mainz és a St. Pauli alkalmazásában is.

Német balhátvéd érkezett a Fradiba - kattints a hazai transzferhírekért!

Címkék: #NB I #FTC #Julian Koch
Átigazolások
Újpest / Légiósok
Csoboth Újpest után Svájcba megy
Csoboth Kevin a héten még az Újpest második csapatával edzett, miután a török Genclerbirligivel szerződést bontott, a jövő héten pedig visszatér a svájci St. Gallenhez. (Nemzeti Sport)
Szeged
Laczkó lett az edző
 Laczkó Zsolt lett a Szeged-Csanád Grosics Akadémia új vezetőedzője.
ETO
Kulcsár Martin
Az osztrák harmadosztályban szereplő SV Oberwart színeiben folytatja pályafutását az ETO FC 2005-ös születésű, saját nevelésű védője, Kulcsár Martin.  
Tovább az összes átigazoláshoz