Fotó: ifkgoteborg.se

Északról erősödhet tovább a Fradi támadósora - ő a válogatott kiszemelt

Svéd lapinformáció szerint közel áll az egyezséghez a Göteborg és a Ferencváros, így könnyen lehet, hogy Kharaishvili zöld-fehérbe öltözik még az átigazolási szezon zárása előtt.
Nyikes Zoltán 2021. február 12., péntek 16:36
Fotó: ifkgoteborg.se
Svéd lapinformáció szerint közel áll az egyezséghez a Göteborg és a Ferencváros, így könnyen lehet, hogy Kharaishvili zöld-fehérbe öltözik még az átigazolási szezon zárása előtt.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. február 12., péntek 16:36

A svéd Expressen információi szerint a Göteborg nagyon közel áll ahhoz, hogy eladja a 24 éves balszélsőjét, Giorgi Kharaishvilit a Ferencvárosnak, amellyel már a végső fázisban járnak a tárgyalások - az ulloi129.hu úgy tudja, előfordulhat, hogy beigazolódik a svédek információja.

A lap úgy tudja, a 6-szoros grúz válogatott játékos már nem is jelent meg a svéd csapat pénteki edzésén, és a magyar átigazolási piac vasárnapi zárása miatt hamarosan be is jelenthetik az átigazolást.

Kharaishvili hazájában a Saburtalo csapatában nevelkedett, majd ott is mutatkozott be a grúz élvonalban, 2018-ban pedig előbb egy évre kölcsönvette őt a Göteborg, majd egy évvel később 300 ezer euróért meg is vásárolta a szélsőt. A válogatott játékos a svéd élvonal 2020-as kiírásában 15 találkozón két gólig jutott, piaci értékét pedig 600 ezer euróra becsüli a Transfermarkt.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Zalaegerszeg
Megtartanák Szendreit
Szendrei Norbert menedzsere szerint a Paks és a Szpari is érdeklődik a játékos iránt, ám a ZTE meghosszabbítaná jövő nyáron lejáró szerződését. (M4 Sport)
Kazincbarcika
Dombó érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-es újonc Kazincbarcika, hogy szerződtette az egy éve csapat nélküli rutinos kapust, Dombó Dávidot.
Légiósok
Szappanos Péter
Szappanos Péter ügynöke, Schultz Levente szerint a magyar válogatott kapus hamarosan szerződést bont az al-Fateh-nél.
Tovább az összes átigazoláshoz