Kubatov és Orosz sajtótájékoztatója a Fradi aktuális ügyeiről - részletes beszámoló

Csütörtökön, 13 órakor Kubatov Gábor FTC-elnök és Orosz Pál vezérigazgató a Groupama Aréna sajtóközpontjában tartott sajtótájékoztatót. Élőben jelentkezett a csakfoci.hu a helyszínről.
Dudás Gábor 2017. április 13., csütörtök 10:40
Csütörtökön, 13 órakor Kubatov Gábor FTC-elnök és Orosz Pál vezérigazgató a Groupama Aréna sajtóközpontjában tartott sajtótájékoztatót. Élőben jelentkezett a csakfoci.hu a helyszínről.
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 13., csütörtök 10:40

Az elmúlt napokban a focicsapat gyengébb szereplése, de Csányi Sándor MLSZ-elnök kemény, a klubnak és vezetésének is címzett szavai is reflektorfénybe rakták a Ferencvárost.

Kubatov Gábor, a Fradi elnöke és Orosz Pál vezérigazgató állt csütörtökön a sajtó rendelkezésére a klub szokásos sajtóeseményén, 13 órától élőben számoltunk be az elhangzottakról.

OLVASTAD MÁR? Doll kőkemény kritikája a Fradiról: "Halott csapat"

 

Az oldal automatikusan frissül, kérjük, ne frissítsd manuálisan! A betöltés néhány másodpercet igénybe vehet.

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Kozármisleny
Fiatal játékos érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be a Kozármisleny, hogy szerződtette a 2002-es születésű Dóra Donátot, aki védekező középpályásként és belső védőként is bevethető.
Budafoki MTE
Középpályást igazoltak
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be Posztobányi Patrik érkezését a Budafok. A 22 éves középpályás két évre írt alá új csapatánál.
Légiósok
Yaakobishvilit kölcsönadják?
Sajtóhírek szerint spanyol másodosztályú együtteshez adhatja kölcsön Yaakobishvili Áront a Barcelona.
Tovább az összes átigazoláshoz