Élő: Ferencváros - Partizani 1-1

A Ferencváros hazai pályán fogadja az albán Partizani Tiranát a Bajnokok Ligája második selejtezőkörének visszavágóján.
Privacsek András 2016. július 20., szerda 17:14
Szerző: Privacsek András 2016. július 20., szerda 17:14

Az első mérkőzésen a Fradi 1-1-et ért el idegenben. Amennyiben a magyar bajnok továbbjut, úgy a következő fordulóban az osztrák Salzburg vár rá. A játékvezető az észt Kristo Thover. A találkozót élőben közvetíti a csakfoci.hu, tartsatok velünk!

Ferencváros - Partizani Tirana 1-1 (Gera 12. - 11-esből, ill. Hüsing - öngól)

Ramírez is kihagyta, kiesett a Fradi. 1-3.

Ekuban magabiztosan. 1-3.

Nagy Dominik belövi. 1-2.

Trashi belövi. 0-2.

Hihetetlen, Sesták lövését is védi az albán kapus. 0-1.

Vila mellélőtte! 0-1.

Gera kiagyta, az albán kapus védett. 0-1.

Az albán kapus, Hoxha végezte el az első büntetőt, bepanyenkázta Dibusznak. 0-1.

122. perc: Vége, maradt az 1-1, büntetők következnek.

120. perc: 2 perc ráadás.

112. perc: Eseménytelenek az utóbbi percek, fáradtak a csapatok.

106. perc: Gera egy távoli lövéssel nyitja a hosszabbítás második félidejét.

108. perc: 3 perc ráadás után fordulnak a csapatok.

102. perc: Dilaver sárgult be.

99. perc: Djuricin kicsit kiszorított helyzetből, 16 méterről lőtt a kapus kezébe.

98. perc: Egyre többet maradnak lent az albánok, húzzák az időt.

96. perc: Helyzet nélküli eddig a hosszabbítás első félideje, fáradtak a csapatok.

91. perc: Kezdődik a hosszabbítás!

94. perc: Vége, 1-1, hosszabbítás következik, miután az odavágón is 1-1-es végeredmény született.

91. perc: Böde 16 méterről leadott lapos lövését fogta az albán kapus.

90. perc: 4 perc ráadás.

87. perc: Megy előre a Fradi, de a kapu előtt elfogy a tudomány.

82. perc: Bardhi érkezik, Fili ment le.

74. perc: Hihetetlen, ez is kimaradt! Lovrencsics középre ívelt szabadrúgását Hüsing fejelte kapura, egy nagy védést követően pedig felszabadítottak az albánok Böde elől.

73. perc: Atanda kap sárgát.

72. perc: Sesták betett labdáját Djuricin vágta mellé 6 méterről.

71. perc: Torassa le, Atanda be.

68. perc: Ramírez lőhetett 16 méterről, de a kapus kezében halt el a labda.

67. perc: Nyílt a meccs, mindkét csapat előtt adódnak lehetőségek.

66. perc: Trinks megy le, Djuricin a pályán.

62. perc: Sesták előtt adódott lehetőség a tizenhatoson belül, de nem tudott jól rádőlni a labdára.

56. perc: Sesták ment el a jobb oldalon, majd a tizenhatoson belülről visszagurított Trinks elé, aki viszont a blokkba lőtte a labdát.

52. perc: Gera is besárgul, kezezésért kapja, pedig a fejét találta el a lövés.

50. perc: Ramírez kapott sárgát.

47. perc: Óriási Fradi lehetőség, Lovrencsics bal oldali beadását Böde 6 méterről, nagy ziccerben fejelte mellé.

46. perc: Kettőt cserélt a Fradi a szünetben: Varga helyére Sesták, Pintér helyére Nagy Dominik érkezett.

46. perc: Folytatódik a találkozó!

47. perc: Szünet!

45. perc: 2 perc a hosszabbítás.

43. perc: 8752 a hivatalos nézőszám.

41. perc: GÓL! Ez hihetetlen. Egy jobbról érkező beadás után Hüsing 14 méterről védhetetlenül helyezett a bal sarokba. Öngól!

33. perc: Torassa vitte földre Vargát, sárga.

30. perc: Ekuban csúsztatott mellé 6 méterről.

27. perc: Varga lőtt fölé 20 méterről.

26. perc: Csere! A sérült Batha helyén Ekuban.

25. perc: Bödét is buktatták a tizenhatoson belül, de a bíró most nem adott 11-est. Nagyot hibázott, mivel egyértelmű volt az eset.

22. perc: Böde kapott sárgát egy könyökösért.

15. perc: Ajaj! Leandro rosszul találta el a labdát, Fili óriási helyzetbe került, de 13 méterről mellé emelt. Ezt megúsztuk.

12. perc: GÓÓÓÓÓL! Krasniqi buktatta Ramirezt a tizenhatoson belül. Sárgát kapott, a Fradi pedig 11-est. A büntetőt Gera a jobb alsóba lőtte!

6. perc: Ahogy az várható volt, a Fradi lépett fel aktívabban, de helyzet még nem volt.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

0. perc: Hamarosan kezdődik a találkozó.

FTC: Dibusz - Dilaver, Hüsing, Leandro, Ramírez - Pintér Á. (Nagy D., a szünetben), Gera - Varga R. (Sesták, a szünetben), Trinks (Djuricin, 66.), Lovrencsics - Böde

Partizani Tirana: Hoxha - Arapi, Krasniqi, Fili (Bardhi, 82.), Batha (Ekuban, 26.), Ramadani, Trashi, Ibrahimi, Torassa (Atanda, 71.), Vila, Kalari

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.