Elege a van a fociból a Fraditól távozott szlovák válogatottnak

Stanislav Sesták Szlovákiában sem szeretne már futballozni, egyelőre pihen.
Privacsek András 2016. szeptember 13., kedd 11:26
Stanislav Sesták Szlovákiában sem szeretne már futballozni, egyelőre pihen.
Szerző: Privacsek András 2016. szeptember 13., kedd 11:26
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A Ferencváros egy hete jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Stanislav Sestákkal, a 66-szoros, 33 éves szlovák támadóval. Sesták kijelentette, hogy otthon szeretne futballozni, de most meggondolta magát.

- Beszélgettem Stanoval, azt mondta nekem, hogy most elege van a futballból, pihennie kell - mondta a profutbal.sk-nak Stanislav Varga, a támadó iránt élénken érdeklődő Presov vezetőedzője. - Úgy gondolja, hogy nem lenne a hasznunkra. Lehet, hogy három hónap múlva hiányozni fog neki a játék, akkor újra játszhat, nálunk vagy otthon Demétén. Vannak helyzeteink, ő ezeket be tudná rúgni, de nincs kedve a focihoz. Nincs értelme olyasmire rávenni, amit nem csinálna 100 százalékosan.

Átigazolások
ZTE
Csóka távozik
A Zalaegerszeg közös megegyezéssel szerződést bontott Csóka Dániellel. Bár a belső védő megállapodása 2027 nyaráig szólt volna, a döntés értelmében mostantól szabadon igazolhatóként válthat klubot.
AEK Athén
Marko Nikolic
A korábbi sajtóhíreknek megfelelően a Varga Barnabást is foglalkoztató AEK Athén két évvel, - 2029-ig - meghosszabbította Marko Nikolic szerződését.
Banská Bystrica
Szánthó és Polievka
Közös csapatban köthet ki Szánthó Regő és Róbert Polievka.
Tovább az összes átigazoláshoz