A ZTE FC tájékoztatása szerint minden hazai jegy elkelt a vasárnapi bajnokira, így először lesz tele a felújított ZTE Aréna.
Az eredetileg augusztus 10-re kiírt, a zöld-fehérek nemzetközi kupaszereplése miatt elhalasztott ZTE FC - Ferencváros mérkőzést pótolják vasárnap 17 órától a ZTE Arénában.
A ztefc.hu beszámolója szerint csütörtökön az összes hazai belépő elfogyott. Mint írják, a délelőtt folyamán a két szurkolótábor jó kapcsolatára tekintettel és a rendőrség engedélyével megnyitották a 200 fős biztonsági szektort is, így tovább nőtt a befogadóképesség, de a délután folyamán az utolsó jegy is gazdára talált. A megnagyobbított vendégszektorba még 340 hely szabad.
A 2017-ben átadott ZTE Aréna befogadóképessége 11.200 fő, és most először telik meg szurkolókkal, hiszen korábban még nem voltak 4500-nál többen a felújított létesítményben.
Olvastad már?
EL: Trolltámadás érte a Ludogorec-Fradi bíróját – minden a csoportkörről itt!
15 év után szerepel a Ferencváros az Európa Liga csoportkörében. A mérkőzésekre való hangolódásból mi is igyekezzük kivenni a részünket.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.