Eldőlni látszik: A Fraditól érkezik a DAC legújabb magyar játékosa

A csakfoci.hu információi szerint nagy eséllyel a DAC-nál folytatja Szánthó Regő.
Nyikes Zoltán 2022. február 21., hétfő 17:56
A csakfoci.hu információi szerint nagy eséllyel a DAC-nál folytatja Szánthó Regő.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. február 21., hétfő 17:56

Napokkal ezelőtt a csakfoci.hu megírta: a Ferencváros továbbra is nyitott arra, hogy megegyezzen a DAC-cal Szánthó Regő kölcsönadásáról. Kiemeltük, hogy a Fradi kölcsönadási díjért engedné el a szélsőt, akiért aztán bizonyos feltételek teljesülése esetén már egy komolyabb összeget kellene fizetnie a DAC-nak a végleges játékjog megszerzéséért.

Ezúttal úgy tudjuk, nagy előrelépés történt a magyar szélső ügyében,

A FRADI UGYANIS NAGYON KÖZEL VAN AHHOZ, HOGY MINDENBEN MEGEGYEZZEN A DUNASZERDAHELYI KLUBBAL, ÍGY NAGY ESÉLLYEL SZÁNTHÓ KÖLCSÖNBEN A DAC-NÁL FOLYTATJA PÁLYAFUTÁSÁT.

A 21 éves játékos a mostani idényben tizenegy mérkőzésen lépett pályára minden versenysorozatot figyelembe véve, ezeken pedig egy gólpasszt adott.

Olvastad már?
Visszatérne a Fraditól fél év után menesztett Stöger: "Voltak már megkeresések, de tűzoltó nem leszek"
Bár pár hete még úgy nyilatkozott, hogy egyelőre nem tér vissza a kispadra, Peter Stöger most már várja a megfelelő ajánlatokat, de csak a nyártól állna újra munkába edzőként.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Ajka
Két játékos távozhat
Az NSO értesülései szerint az Ajka beadta nevezését az NB II következő szezonjára, de Nikola Pantovics és Tajthy Tamás távozhat a klubtól.
Sepsi OSK
Sigér maradhat
A klub elnöke, Diószegi László a Sepsi Rádiónak elmondta, Sigér Dávid a kiesés ellenére maradna a csapatnál.
Kisvárda/Kecskemét
Rutinos középpályás érkezett a Kisvárdához
Nagy Krisztián az NB I-be feljutó Kisvárdához igazolt a Kecskeméttől. A transzfer részeként Czékus Ádám a KTE-hez került - írta a kisvardafc.hu.
Tovább az összes átigazoláshoz