Egy 18 éves magyar is gólt szerzett a Fradiban - videó

4-0-ra győzött az FTC az NB II-be frissen feljutott Cigánd ellen.
Dudás Gábor 2016. június 24., péntek 13:46
4-0-ra győzött az FTC az NB II-be frissen feljutott Cigánd ellen.
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 24., péntek 13:46

 

A Jova - Dilaver (Nyéki, 68.), Cukic, Nalepa, Leandro (Valencsik, 19.) - Gyömbér (Haris, 68.), Trinks (Csilus Á., 39.), Busai - Adamcsek, Nagy D., Radó (Csernik, 68.) összeállításban pályára lépett zöld-fehéreknél Busai duplázott, de betalált a német Trinks és a mindössze 18 éves Csernik Kornél is.

A FradiMédia összefoglalója:

 

Átigazolások
Ferencváros
Owusunak új klubja lett
A nigériai Owusu Kwabena a török másodosztályú Sakaryaspor játékosa lett. A háromszoros magyar bajnok támadóval még tavaly júniusban bontott szerződést a Ferencváros.
DVSC
Erősítés várható
Bogdán Ádám sportigazgató elárulta, hogy egy játékos érkezése még várható a debrecenieknél a mostani átigazolási időszakban.
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.
Tovább az összes átigazoláshoz