Döntött az UEFA: Visszatérhetnek a nézők a nemzetközi mérkőzéseken, így a Fradi BL-meccsein is

Az UEFA csütörtöki döntése szerint a stadionok befogadóképességének 30%-ra értékesíthetők belépőjegyek, és csak hazai szurkolók részére.
Csakfoci Admin 2020. október 1., csütörtök 19:19
Az UEFA csütörtöki döntése szerint a stadionok befogadóképességének 30%-ra értékesíthetők belépőjegyek, és csak hazai szurkolók részére.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 1., csütörtök 19:19

Az Európai Labdarúgó Szövetség a hivatalos honlapján jelentette be, hogy visszatérhetnek a nézők a stadionokba a nemzetközi mérkőzéseken, így már a jövő heti Nemzetek Ligája-találkozókon is. A döntés a válogatott összecsapásokat, a Bajnokok Ligája-meccseket és az Európa Liga-találkozókat egyaránt érinti.

A határozat szerint a stadionok befogadóképességének 30 százalékára értékesíthetők belépők.

Vendégszurkolók nem lehetnek a mérkőzéseken, ezen kívül az országok saját járványügyi protokollját és hatósági rendelkezéseit is figyelembe kell venni egy-egy találkozónál. Hozzátették, hogy továbbra is fontos a kötelező távolságtartás, részletes protokollt azonban egyelőre nem közölt az UEFA.

A döntés következtében lehetnek majd szurkolók a Ferencváros őszi BL-csoportmeccsein, valamint a magyar válogatott hazai mérkőzésein is.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Olcsóbb lett a kiszemelt középpályás
Alig pár hét alatt sokat engedhetett a zambiai Kings Kangwa árából az izraeli Hapoel Beer Sheva.
Csákvár
Szakály marad
A 37 éves Szakály Dénes meghosszabbította most nyáron lejáró szerződését Csákváron - jelentette be a klub.
Mezőkövesd
Két klubikont vinnének
A Csakfoci értesülései szerint Csertői Aurél csapata két rutinos Barcika-játékost szerződtetne: Varga Józsefet és Lucast.
Tovább az összes átigazoláshoz