Bombameglepetés az NB I-ben: A sereghajtó legyőzte a listavezető Fradit - videó, tabella

8294 néző előtt játszott parázs hangulatú meccset a Haladás a Fradival, a "büntetőpárbajból" a hazaiak jöttek ki jobban.
Csakfoci Admin 2018. november 10., szombat 21:22
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 10., szombat 21:22

Priskin indult meg a 4. percben, majd lőtt a tizenhatoson belülre érve, de Blazic menteni tudott - ez jelentette az utolsó helyezett Haladás és a listavezető Ferencváros bajnokijának első helyzetét. A 26. percben Ofosu robogott el a bal oldalon, középreadását Leandro mentette a Fradi kapuja elől szögletre, majd a 42. minutumban Habovda beadása után Priskin csúsztatta fejjel a labdát Ofosu elé, aki a jobb alsó mellé lőtt. Eközben a Fradi is támadott, de igazi helyzetekig nem jutottak a fővárosi zöld-fehérek.

A szünet után a Haladás szerzett vezetést az 53. percben: Spirovski szabálytalansága után büntetőt rúghattak a szombathelyiek, amit Gaál gólra váltott (1-0).

Rögtön utána Lanzafame is elesett a tizenhatoson belül, de a játékvezető sípja néma maradt. Cserék következtek, majd a 77. percben Tamás szabálytalansága után a Fradi is büntetőt kapott, de Lanzafame lövését Rózsa bravúrral kiütötte.

A hajrában nyomott a Fradi a feszült és parázs hangulatú összecsapáson, de nem tudott egyenlíteni Szerhij Rebrov gárdája, és maradt az 1-0-s Haladás-győzelem.

Haladás - Ferencváros 1-0

Gólszerző: Gaál (53.-büntetőből)