Böde-duplával nyert a Fradi

Az NB I kilencedik fordulójának zárómeccsén a Ferencváros fogadta a Debrecent.
Csakfoci Admin 2016. szeptember 17., szombat 20:31
Szerző: Csakfoci Admin 2016. szeptember 17., szombat 20:31

Jó iramban kezdődött a meccs, a Ferencváros beszorította ellenfelét. A fölény hamar góllá érett, több helyzet után egy szögletet követően Böde fejelt a kapuba a 13. percben. Három perccel később az első helyzetéből egyenlített a Debrecen, Bobko maradt nagyon üresen. Ezután is maradt a jó iram, a Fradi fölényben játszott, voltak helyzetei is, de a játékrész utolsó 15-20 percére feljavult a Loki is, kijött a szorításból a vendég csapat. A szünetig már nem változott az eredmény.

A második félidő elején kisebb volt az iram, az első percekben volt Djuricinnek egy nagy lehetősége, utána hosszabb ideig nem volt helyzet egyik oldalon sem. Aztán egy szöglet után Dilaver hatalmas gólt szerzett, pár perccel később Böde duplázott, ezzel eldőlt a meccs. Maradt lendületben a Fradi, de Danilovic jól védett, a Lokinak pedig sansza sem volt már, maradt a 3-1.

Ferencváros – Debrecen 3-1 (Böde 13., 65., Dilaver 62. ill. Bobko 16.)