BL: A vendégszektorba is válthatnak jegyet a Fradi-szurkolók a Young Boys elleni visszavágóra

A Ferencváros bejelentette, hogy a vendégszektorba is értékesít hazai belépőket a jövő keddi BL-rájátszás visszavágóra.
Csakfoci Admin 2021. augusztus 19., csütörtök 17:31
A Ferencváros bejelentette, hogy a vendégszektorba is értékesít hazai belépőket a jövő keddi BL-rájátszás visszavágóra.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. augusztus 19., csütörtök 17:31

3-2-es hátrányból várja a jövő kedden 21 órakor kezdődő visszavágót a Ferencváros a Bajnokok Ligája selejtezőjének rájátszásában a svájci Young Boys ellen.

A fradi.hu közleménye szerint

a nagy érdeklődésre való tekintettel megnyitják az E-szektort is a hazai szurkolók előtt, azaz mostantól a vendégszektorba is vásárolhatók jegyek a nagy meccsre.

- Ilyen akusztikával én még egyetlen stadionban sem találkoztam az európai kupasorozatokban. Öt-hat méterre egymástól a játékosok már nem hallották egymást, pedig hátul nagyon fontos a kommunikáció. A Ferencvárosnak nagyon sokat segített az otthoni környezet - idézi a klubhonlap a Fradi előző ellenfelének, a Slavia Prahának a vezetőedzőjét, Jindřich Trpišovskýt.

Az UEFA jelenlegi szabályozása szerint a koronavírus-járvány miatt nemzetközi mérkőzéseken kizárólag hazai szurkolók vehetnek részt, így nyílik lehetőség arra, hogy az üresen maradó vendégszektort hazai szurkolók töltsék meg. Belépőket a zöld-fehérek online, valamint a Groupama Aréna pénztáraiban is értékesítenek.

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Légiósok az NB III-ban
Az NB III-as csapatban folytatja a tiszaföldvári csatár, Pataki Zoltán, az elefántcsontparti bekk, Moustapha N’Diaye és a korosztályos szerb válogatott védő, Andrei Mladenovic is.
ZTE
PSG-nevelés érkezett
A ZTE pénteken bejelentette Queyrell Tchicamboud szerződtetését.
Légiósok
Sallói klubot váltott
Sallói Dániel elhagyja a Sporting Kansas City csapatát és Torontóban folytatja.
Tovább az összes átigazoláshoz