Hivatalos: A Fradié a legerősebb kelet-európai BL-csapat játékosa is

BL-tapasztalattal is bíró ukrán futballista érkezett a zöldekhez - vasárnap délután bejelentést tettek a Fradinál.
Dudás Gábor 2018. július 8., vasárnap 15:32
BL-tapasztalattal is bíró ukrán futballista érkezett a zöldekhez - vasárnap délután bejelentést tettek a Fradinál.
Szerző: Dudás Gábor 2018. július 8., vasárnap 15:32

Az ukrán footballua.tv eldőlt, hogy a Ferencvárosnál folytatja pályafutását Ivan Petrjak, az ukrán Sahtar Donyeck 24 éves középpályása. A portál információi szerint a 4-szeres válogatott futballista 1 évre, kölcsönben öltözik zöld-fehér mezbe.

Petrjak ugyan nem volt meghatározó játékosa a talán legerősebb kelet-európai futballklubnak, de a 2 millió euróra taksált futballista 14 mérkőzésen szerepelhetett csapatában, ezeken 2 gólt szerzett - összesen 686 perc alatt. Sajtóhírek szerint az ugyancsak ukrán élvonalbeli Mariupol is vitte volna a játékost.

Egy összeállítás az igazi energiabombának tartott Petrjakról:

FRISSÍTÉS: A Ferencváros vasárnap délután, a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a Sahtar Doneck ukrán válogatott játékosát, Ivan Petrjakot. A jobb és a bal szélen is bevethető labdarúgó a hetedik nyári igazolása a Fradinak.

Az NB I-ben ezüstérmes, jövő csütörtökön már Európa Liga-selejtezőt játszó FTC a Maccabi Tel-Aviv ellen is bevetheti már a középpályást a beszámolók szerint. A Fradinak Gera és Hajnal visszavonulása, illetve Nagy Dominik és Joseph Paintsil távozása miatt mindenképpen szüksége van/volt az erősítésre a pálya középső részén, illetve a csatárok mögött.

Átigazolások
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.
Tovább az összes átigazoláshoz