A 21 éves játékos évekig volt a Grbalj labdarúgója, a csapattól most télen távozott, így jelenleg szabadon igazolható.
Huszonegy éves montenegrói játékossal erősítene a Ferencváros. Az ulloi129.hu szerint Ilija Tucevic a zöld-fehérek kiszemeltje, és a labdarúgó már a csapattal is készül.
A játékos eddig a montenegrói első osztályban szereplő, jelenleg nyolcadik helyezett OFK Grbaljban futballozott, de télen távozott együttesétől, jelenleg szabadon igazolható.
A transfermarkt.de adatai alapján mindössze 100 ezer euróra taksált Tucevic balhátvédként szerepelt korábbi klubjában, a Fradi minden bizonnyal vele pótolná az FK Krasznodarba szerződött ecuadori válogatott Cristian Ramírezt.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.