A szlovén válogatott ismét meghívót küldött a Ferencváros védőjének, Miha Blazicnak.
Miha Blazic a Fradiban nyújtott jó teljesítményének köszönhetően júniusban, Montenegró ellen mutatkozott be hazája nemzeti együttesében, és továbbra is élvezi a szlovén szövetségi kapitány bizalmát, hiszen ismét meghívót kapott - számolt be a hírről a fradi.hu.
A szlovén válogatott Magyarországhoz hasonlóan a C-Ligában versenyez a Nemzetek Ligája első kiírásában. Blazicék szeptember 6-án Bulgáriát fogadják, majd szeptember 9-én Cipruson lépnek pályára. A csoportban még Norvégia szerepel.
Magyarország és Szlovénia akkor kerülhet össze, ha mindkét csapat megnyeri saját csoportját.
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.