A Fradi fiataljai Németországban játszanak - lapinformáció

Nemzetközi tornára kaptak meghívást a zöldek fiataljai.
Dudás Gábor 2016. november 4., péntek 7:46
Nemzetközi tornára kaptak meghívást a zöldek fiataljai.
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 4., péntek 7:46
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A rostocki Sportbuzzer és a torna hivatalos honlapja szerint január 7-én Németországban lesz fellépése a Ferencvárosnak: a Rostockban (itt kezdte profi pályafutását a korábbi német válogatott játékos) és környékén rendkívül népszerű figurának számító Thomas Doll vezette zöldek a Kurzurlaub.de Kupán vesznek részt, kilenc másik csapat társaságában.

A teremtorna győztese 3000 euróval lesz gazdagabb, a második 1500, a harmadik 500 eurót kap a szervezőktől.

- Thomas ikonnak számít a tartományban, és szeretne eljönni hozzánk a csapatával - mondta a rendező Mecklenburg sportigazgatója, Uwe Brauer

A résztvevő csapatok: Bröndby IF (Dánia), Ferencváros, Kolding IF (Dánia), Hansa Rostock, FC Schoenberg, Tennis Borussia Berlin, FC Mecklenburg Schwerin, Germania Halberstadt, MSV Pampow, + egy csapat a tartományi selejtezőtorna győzteseként.

FRISSÍTÉS: A csakfoci.hu úgy értesült, hogy nem a felnőttcsapat, hanem az FTC U19-es gárdája kapott meghívást a tornára, ők utazhatnak ki januárban Németországba.

A torna hivatalos plakátja:

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz