Eldőlt, hogy az albán válogatott, Jahmir Hyka nem lesz a Ferencváros játékosa.
A csakfoci.hu még január elején számolt be róla, hogy Jahmir Hyka megszerzése régóta téma a Ferencvárosnál.
Mostanra azonban biztosra vehető, hogy a játékos nem lesz a zöld-fehérek játékosa. Albán sajtóhírek szerint Hyka 125 ezer dollárért három évre az MLS-ben szereplő San Joséhoz igazolt a svájci Luzerntől.
Magyar válogatott a Honvédnál, 90 milliós Fradi-kiszemelt - a legfrissebb átigazolási hírekért kattints ide!
Neked ajánljuk
Átigazolások

Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)

Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.

Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.