Felkészülés: 14-et számolt a Fradi megyei egyes ellenfelére - videó

A zöld-fehérek a Balatonalmádi pályaavatóján arattak kiütéses győzelmet.
Csakfoci Admin 2021. július 9., péntek 19:03
Szerző: Csakfoci Admin 2021. július 9., péntek 19:03

A Veszprém megyei első osztályban szereplő, a 2020/2021-es szezont harmadikként záró Balatonalmádi pályaavatóján lépett pályára az NB I-ben címvédő Ferencváros.

Peter Stöger együttese már negyedóra alatt háromgólos vezetésre tett szert, a félidőre pedig már 7-0-ra vezetett a jövő heti, Prishtina elleni BL-visszavágóra készülő FTC.

Már az első félidőben elkezdte a cseréket a zöld-fehérek vezetőedzője, aki az 59. percre a tizenegyedik játékosát is lecserélte, de a második játékrészben sem állt le a Ferencváros, és az elsőhöz hasonlóan hét góllal terhelte meg ellenfele kapuját. Szánthó és Baturina mesterhármast szerzett, a végeredmény pedig 14-0 lett az FTC javára.

Felkészülési mérkőzés

Balatonalmádi SE - FTC 0-14 (Uzuni 3., 11., Civic 15., S. Mmaee 29., Szánthó 31. 50., 81., Redzic 38., Ramadan 44., 46., Baturina 51., 75., 85., Gera 70.)

FTC: Bogdán (Szécsi, 46.)- Wingo (Gera, 33.), Blazic (Iyinbor, 33.), S. Mmaee (Zyen, 59.), Civic (Csontos, 33.) - Somália (Katona, 46.), Haratin (Vécsei, 33.), Szánthó – R. Mmaee (Baturina, 46.), Ramadan, Uzuni (Redzic,33.)