Tavaly december 9. óta, 123 nap után először játszhatott tétmeccsen a Legia Varsóban az ukrán Ihor Haratin, de mindössze 15 percig tartott a visszatérése.
A Ferencvárostól tavaly szeptember elején szerződtetett, háromszoros magyar bajnok középpályás a Lech Poznan elleni örökrangadó (1-1) 78. percében állt be csereként, de a 93. minutumban ki is állították egy hátulról történt becsúszása miatt.
Az FTC-nél éveken át meghatározó játékosnak számító Ihor Haratin Varsóban nem tudott egyelőre(?) kiteljesedni, a bajnokságban mindössze háromszor volt kezdő, összességében 24 tétmeccsen 2 gól és 2 gólpassz a szezonbeli mérlege a Legiánál. Csapata pedig mindössze a 9. a tabellán.
Olvastad már?
Dzsudzsák: "Megbélyegezte az estét, hogy a Fradi-tábor előtt kellett elsétálnom" - kijött a minőségbeli különbség
A Loki csapatkapitánya sajnálta, hogy nem a másik oldalon tudott lejönni, mert hálával és köszönettel tartoznak a DVSC-szurkolóknak.
Elolvasom
Átigazolások
Máshol folytatja
Németh Hunor
Esterházy Németh Hunor jövőjéről: "Továbbra is azt tartom a legfontosabbnak, hogy folyamatos játéklehetőséget kapjon, most azon dolgozunk, hogy ennek megfelelően megtaláljuk a következő lépést, de nagy eséllyel nem Magyarországon folytatja a pályafutását."
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Légiósok
Eppel már döntött
A román élvonalbeli Csíkszereda meghosszabbította Eppel Márton szerződését, így a rutinos magyar csatár a 2026/2027-es idényben is a székelyföldi klubot erősíti.