Felkészülés: Szlovák csapatot ütött ki az MTK, dupla-Loki siker - eredmények, videók

A debreceniek és az MTK is két mérkőzést játszott szombaton, a Diósgyőr és a Kisvárda kikapott, a Vasas döntetlent játszott az NB I-es együttesek közül.
Csakfoci Admin 2018. július 14., szombat 20:55
Szerző: Csakfoci Admin 2018. július 14., szombat 20:55

DVSC - UTA Arad 1-0 (0-0)

DVSC: Nagy S. – Cikos, Kinyik, Szatmári, Barna – Bódi, Tőzsér (Dobi 88.), Haris, Varga K. (Kusnyír 69.) - Takács (Nikitscher 88.), Bereczki (Avdijaj 60.)

Gólszerzők: Takács T. (49.)

DVSC - Vác 2-1 (2-1)

DVSC: Kosicky (Szabados 46.) - Filip, Mészáros, Ujvárosi, Kuti – Csősz, Kusnyír (Kozák 58.), Calvente, Damásdi (Szutor 79.) – Szécsi (Nagy A. 84.), Avdijaj (Dobi)

Gólszerzők: 1-0 Damásdi (11.), 1-1 Zsolnai (25.), 2-1 Avdijaj (29.)

MTK Budapest - Senica 4-0 (2-0)

MTK Budapest: Varga - Katona, Pintér, Szelin, Deutsch - Vass Patrik, Vass Ádám, Kanta, Bognár, Takács - Lencse

Senica: Taborda - Kontaitis, Otrísal, Kotula - Tesija, Krč, Zezinho, Herrera - Castaneda, Celis, Segbe

Gólszerzők: Bognár (5.), Lencse (45., 55.), Kanta (71.-büntetőből)

MTK Budapest - Monor 1-3 (0-0)

MTK Budapest: Varasdi - Varju, Balogh, Gengeliczki, Nagy B., Kata, Tóth Z., Vogyicska, Kapronczai, Farkas, Myke

Monor: Bozsó - Bori, Fülöp, Tóth, Karacs, Sági, Hunya, Palincsár, Tóth Á., Balogh M., Szuhodovszki

Gólszerzők: Kovács (83.) ill. Szuhodovszki (61.), Tóth B. (76.), Karacs (82.)

Gyirmót FC Győr - Vasas FC 0-0 (0-0)

Gyirmót: Rusák - Szilvási, Széles, Strestik, Horváth R., Herjeczki, Heffler N., Szarka, Varga P., Villám, Lázár
Cserék: Rengel, Farkas Z., Szalánszki, Vólent, Présinger, Sandal

Vasas: Bősz - Hinora, Vaskó, Szokol, Rokszin - Borbély, Egerszegi - Bévárdi, Birtalan, Murka - Ádám
Cserék: Bese, Szilágyi, Laczkó, Tóth K., Kovács D., Hrepka, Gaál

Nyíregyháza Spartacus – Kisvárda 2-1 (0-0)

Nyíregyháza: Jova – Nagy J., Nagy T., Pejovic, Farkas – Bakos (Daru a szünetben), Kártik, Gulyás, Starosta (Végső 85.) – Rezes, Pekár

Kisvárda: Felipe – Lukjancsuk(Mitosevic s 67.,), Parcvanija, Izing (Berias 80.), Jánvári (Protic 80.), Vári, Lucas, Karaszjuk (Gosztonyi 74.,), Misics (Melnyik 67.,), Ilic (Sassa 80.), Sinder (Kovácsréti 80.)

Gólszerzők: Rezes, Daru ill. Vári

DVTK - Maccabi Netanya 1-2 (1-1)

DVTK: Antal - Eperjesi, Lipták, Brković, Forgács - Busai, Mazalović, Hasani - Makrai, Bacsa, Ugrai

Maccabi Netanya: Amos - Heubc, Azoulay, Guldenberg, Borustein - Avraham, Fazaz, Osk, Maleke - Levy, Gozlan

Gólszerző: Mazalović (1-0) a 10., Avraham (1-1) a 44., Gozlan (1-2) a 85. percben

Felkészülés: Paksi siker korai góllal, két meccset játszott a Kövesd - eredmények
A Paks és a Mezőkövesd lépett pályára szombat délelőtt az NB I-es együttesek közül edzőmeccsen. A tolnaiak Simon András gyors góljával nyertek, míg a borsodiak egy győzelmet és egy döntetlent könyvelhettek el.

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.