Felkészülés: Összecsapott egymással az NB I és az NB II meglepetéscsapata - három gól esett

Háromgólos győzelmet aratott az NB I-ben vitézkedő Mezőkövesd az egy osztállyal lejjebb remeklő Budafok ellen.
Nyikes Zoltán 2019. november 15., péntek 14:06
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. november 15., péntek 14:06

Péntek délelőtt összemérte erejét az NB II második helyén álló Budafoki MTE és az élvonalban harmadik Mezőkövesd.

A borsodi klubhonlap beszámolója szerint az első félidőben remek futballt bemutatva kétgólos előnyt alakított ki a sárga-kék alakulat. Elsőként Vajda Sándor vette be Póser kapuját, majd Berecz Zsombor véglegesítette az első negyvenöt perc eredményét (0-2).

A szünetben minden cserejátékosnak lehetőséget adott Kuttor Attila, így pályára lépett Dombó, Karnickij, Pekár, Nagy és Barbosa is, aki próbajátékon szerepel a Mezőkövesdnél. Kapott gól nélkül, azonban egy Nagy Dániel találattal színesítették a második félidőt a borsodiak, ezzel kialakítva a 0-3-as végeredményt, az amúgy remekül helytálló Budafokiakkal szemben.