Felkészülés: Duplával nyert a Honvéd

184 néző mellett – ennyien mehettek be – csapott össze a Vasas és a Honvéd a Fáy utcai műfüves pályán szombaton délelőtt.
Csakfoci Admin 2018. január 27., szombat 12:17
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 27., szombat 12:17

A találkozó első félideje nem hozott nagy izgalmakat. A 7. percben, Barczi buktatásáért megítélt szabadrúgást Ádám végezte el, de Gróf bravúrosan hárítani tudott. Tíz perccel később a kispestiek éledeztek, Lanzafame 22 méteres lövését Kamenár magabiztosan védte. Az első félidő előtt az angyalföldiek majdnem megszerezték a vezetést: előbb Burmeister bólintott a kapu mellé, majd Berecz lövése szállt el a bal kapufa mellett (0-0).

A fordulás után a Honvéd szinte teljes sorcserét hajtott végre, és ez döntőnek bizonyult. A 60. perctől fokozatosan átvették az irányítást, és ez a 66. percben góllá érett: Tömösvári közelről talált be az angyalföldiek kapujába (0-1). A 78. percben Tömösvári duplázni tudott (0-2). A hátralévő szűk negyedórában a Vasas próbálkozott a szépítéssel, különösen Pavlov, aki a kapufát találta el. Az eredmény nem változott, maradt a kétgólos vendéggyőzelem.

Felkészülési mérkőzés

Vasas-Budapest Honvéd 0-2 (Tömösvári 66., 78.)

Vasas: Kamenár - Burmeister, Benes, Ristevski - James, Vida, Berecz, Hangya - Barczi, Ádám, Remili

Csereként pályára lépett: Pavlov, Egerszegi, Vaskó

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.