Szerző: admin 2016. július 30., szombat 15:33

Újpest: Balajcza - Nagy T., Kecskés Á., Kálnoki-Kis, Mohl - Szankovics (Pávkovics, 88.), Cseke - Andrics, Balázs B. (Tóth P., 75.), S. Diarra - Lázok (Windecker, 54.)

(Banai, Windecker, Nagy G., Tóth P., Gere, Pávkovics)

Paks: Kemenes - Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Báló - Papp - Szakály D., Kecskés T. (Balázs Zs., 88.), Bertus (Hahn, 61.), Haraszti (Jelena, 66.) - Bartha

(Székely, Kovács G., Hahn, Szalai A., Balázs Zs., Jelena)

95. perc: Vége a találkozónak.

93. perc: Bartha kapott piros lapot reklamálásért.

89. perc: A frissen beállt Balázs Zs. kapott sárga lapot.

88. perc: Mindkét csapat cserélt, a Paksnál Kecskés T. helyett Balázs Zs., az Újpestnél Szankovics helyett Pávkovics állt be.

87. perc: Hahn lőtt 16 méterről, pont Balajcza kezébe.

83. perc: Bartha lőtt távolról, Balajcza magabiztosan fogta a próbálkozást.

79. perc: Kemenes indítását Balajcza csípte el.

75. perc: Újpesti csere: Balázs ment le, Tóth Patrik a pályán.

70. perc: Balázs is besárgult.

70. perc: Diarra ugratta volna ki Csekét, les.

68. perc: Mohl fejelt a kapuba egy szöglet után, de szabálytalan volt, a játkvezető így nem adta meg a találatot.

66. perc: Újabb paksi változtatás, Haraszti helyett Jelena a pályán.

61. perc: Cseréltek a vendégek is, Bertus le, Hahn be.

60. perc: Újpesti labdaszerzés után Diarra tálalt Andric elé, aki azonban 10 méterről gyengén lőtt, Kemenes könnyedén hárított.

54. perc: Cserélnek a hazaiak, Lázok helyett Windecker a pályán.

50. perc: Gyors újpesti kontra végén Lenzsér tisztázott.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

47. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: 2 perc lesz a ráadás.

43. perc: Bertus szabadrúgását Balajcza ütötte ki a berobbanó paksi támadók elől.

41. perc: Haraszti ütközött Kálnoki Kissel a büntetőterületen belül, ez is mehet tovább.

33. perc: Balázs esett el a 16-oson belül Gévay szorításában, de a játékvezető továbbot intett.

26. perc: Diarra szerzett labdát, két jó csel után lőtt, azonban beleléptek a próbálkozásba, így Kemenes könnyedén fogta a labdát.

23. perc: Diarra egy csel után a tizenhatos sarkáról tekert nem sokkal a hosszú sarok mellé.

21. perc: Lázok csavart szépen a kapuba, de lesről.

18. perc: Szankovics lőtt el kapásból egy kifejelt labdát, Kemenes azonban védett.

11. perc: GÓL! Vezet az Újpest, Mohl beadását Lázok fejelte a felső sarokba.

9. perc: Nagy Tibor kapott sárga lapot.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

0. perc: A mérkőzés 18:00-kor kezdődik.