Kövesd a meccset nálunk!
admin 2016. július 30., szombat 15:36
Szerző: admin 2016. július 30., szombat 15:36

Ferencváros - DVTK 6-2 (1-0)

Gólszerzők: Trinks (33.), Leandro (52.), Djuricin (63., 86.), Dilaver (67.), Gera (84.), ill. Diego (78.), Tamás M. (91.)

92. perc, Vége, 6-2-re nyert a Fradi!

91. perc: GÓÓÓL, szépít a DVTK! Egy szabadrúgást középen megcsúsztattak, az érkező Tamás Márk pedig kapásból a hálóba vágta a labdát. 6-2!

90. perc: Sesták sárgult be.

86. perc: GÓÓÓL, már hatnál jár a Fradi! Djuricin egy jobb oldali beadást követően 5 méterről, lesről fejelt Antal kapujába. 6-1!

84. perc: GÓÓÓL, megvan az ötödik Fradi-gól! Gera 17 méteres lövése Bacsán változtatott irányt, amely így védhetetlenül pattant a hálóba. 5-1!

83. perc: Lovrencsics 16 méterről leadott bombája a kapufán csattant. Ezt követően Antal védte szépen Djuricin lövését.

82. perc: Nagy Dominik helyén Sesták.

79. perc: Villar érkezik Daushvili helyére.

79. perc: Kettős csere a Fradinál, Leandro helyén Pintér, Trinks helyett Gyömbér.

78. perc: ÚJABB ÓRIÁSI GÓL, szépített a Diósgyőr! Diego 22 méterről, kissé jobb oldalról kilőtte a bal felső sarkot. 4-1!

77. perc: Ramírez éles szögből leadott lövését Antal védte.

74. perc: Lipták könnyen szépíthetett volna, de egy szöglet utáni lecsorgó labdát nem tudott a hálóba lőni.

73. perc: Bognár újabb lövése, Dibusz védett.

72. perc: Bognár lőhetett a tizenhatos előteréből, de nem talált kaput.

67. perc: HATALMAS GÓL, már néggyel vezet a Fradi! Dilaver egy kifejelt labdát 24 méterről óriási erővel bombázott a bal kapufa mellé. 4-0!

65. perc: Németh Milán helyén Diego.

64. perc: Nagy Dominik került ziccerbe, Antal óriásit védett.

63. perc: GÓÓÓL!!! Már hárommal vezet a Fradi! Egy jobb oldali beadást Lipták pont Djuricin elé csúsztatott, aki ezt kihasználva a rövidbe bombázott. 3-0!

61. perc: Trinks rövidre tartó lövését Antal védte.

55. perc: Böde éles szögből, kisodródva rálőtte, a labda veszélyesen ment el középen.

52. perc: GÓÓÓL!!! Már kettővel vezet a Fradi! Leandro 20 méterről a kapu bal oldalába tekert egy szabadrúgást. 2-0!

48. perc: Daushvili mintha kézzel ért volna bele a labdába a tizenhatoson belül, de nem fújt büntetőt a játékvezető.

46. perc: 6736 a hivatalos nézőszám.

46. perc: Folytatódik a meccs!

46. perc: Egy perc ráadás után szünet, 1-0.

45. perc: Németh Milán fejesét Dibusz fogta könnyedén.

43. perc: Djuricin ment el a jobb oldalon, majd a hosszún érkező Trinks elé tálalt, aki azonban nem talált a félig üres kapuba.

43. perc: A magyar válogatott szövetségi kapitánya, Bernd Storck is a helyszínen tekinti meg a meccset.

37. perc: Taktikai csere a DVTK-nál: Oláh megy le, Griffiths a pályán.

33. perc: GÓÓÓL! Vezet a Fradi! Djuricin lekészített egy labdát a tizenhatos előterébe érkező Trinksnek, aki egy átvétel után 17 méterről a kapu bal oldalába helyezett. 1-0!

31. perc: Durvul a meccs, sok a szabálytalanság.

29. perc: Nagy Dominiké az újabb lap.

24. perc: Újabb lap, Gera kapja.

23. perc: Okuka kap sárgát reklamálásért.

21. perc: Djuricin lövését Antal ütötte ki, majd Lipták mentett.

20. perc: Elek pakolt oda Nagy Dominiknek, sárga lap.

19. perc: Továbbra is a Fradi támad, a diósgyőriek többnyire csak a védekezéssel törődnek.

12. perc: Nagy Dominik bal oldali beadását Djuricin pörgette kapura, Antal nagyot védett.

11. perc: Nagy Dominik esett el Lipták mellett a tizenhatoson belül, nem járt érte büntető.

8. perc: Jobban kezd a Fradi, a DVTK térfelén zajlik a játék.

3. perc: Nagy Dominik lőhetett a tizenhatoson belülről, de blokkolták a próbálkozást.

1. perc: Megy a meccs!

Ferencváros: Dibusz - Dilaver, Leandro (Pintér, 79.), Nalepa, Ramírez - Nagy D. (Sesták, 82.), Gera - Lovrencsics, Trinks (Gyömbér, 79.), Djuricin - Böde

DVTK: Antal - Tamás, Lipták, Okuka, Németh M. (Vela, 65.) - Daushvili (Villar, 79.), Elek - Nemes, Bognár, Oláh (Griffiths, 37.) - Bacsa