Mokány Lajos 2016. július 31., vasárnap 15:56
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 31., vasárnap 15:56

Videoton - Vasas 1-2 (0-0)

Gólszerzők: Korcsmár 70., Pavlov 80.

95. perc: Vége!

94. perc: GÓL! Vinícius közelről fejelt a kapuba.

89. perc: Ristevski lövését védte Kovácsik.

86. perc: Csere! Ádám-Murka

83. perc: Csere! Berecz-Kleisz.

80. perc: GÓL! Ádám ívelt át egy szabadrúgást a hosszúra, Pavlov pedig szép mozdulattal közelről a kapuba juttatta a labdát.

77. perc: Korcsmárt kell ápolni.

76. perc: Csere! Simon-Párkai.

75. perc: Berecz is sárgát kapott.

71. perc: Vinícius kapott sárgát.

70. perc: GÓL! Vezet a Vasas! Ádám Martin adott középre, Korcsmár pedig 6 méterről a kapuba fejelt.

68. perc: Bódi óriási lesről lőtt, megint gyengén. Ennek ellenére a játékvezető nem fújta le az akciót.

63. perc: Megint Remili próbálkozott, a kapus védett.

62. perc: Bódi 12 méteres gyenge lövését fogta Poleksic.

61. perc: A Videoton jobban játszik, mint az első félidőben, de az átütőerő továbbra is hiányzik.

58. perc: Csere! Suljic megsérült, Géresi a helyén.

56. perc: Korcsmár volt keményebb a kelleténél, sárga lap.

53. perc: Simon is besárgult.

52. perc: Suljic nagyon él ezen a meccsen is. Egyértelműen jó csere volt. Megélénkült a Videoton játéka.

50. perc: ZICCER! Simon öt méterről fejelt, Poleksic óriási bravúrral ütötte ki a labdát.

46. perc: Remili lépett ki, 17 méteres lövését kiütötte a kapus.

46. perc: Folytatják a csapatok. Barczi helyén Suljic, míg Debreceni helyén Burmeister a pályán.

45. perc: Remli szélről eleresztett szabadrúgását Kovácsik ütötte ki. Szünet!

40. perc: Bódit kellett ápolni, de tudja folytatni.

38. perc: Feczesin gyenge, 15 méteres lövését megfogta Poleksic.

37. perc: Nego a 16-oson belül rálépett Pavlov lábára, Kassai nem ítélt 11-est.

31. perc: Szivacski lépett oda Lazovicsnak, ez is sárga.

30. perc: HELYZET! Szolnoki lőtt egy szép csel után hét méterről, Poleksic nagyot védett.

25. perc: Szolnoki sokadik szabálytalansága után sárgát kapott.

22. perc: Berecz 20 méteres lövése levágódott. Bátran játszik a Vasas.

19. perc: Vida rosszul sikerült lövése Ádámhoz került, aki így nagy helyzetben volt, de a labda már lesen találta a Vasas támadóját.

16. perc: Debreceni rúgta meg Lazovicsot, sárga.

13. perc: Ádám lőtt 23 méterről fölé.

10. perc: Eddig hangosabb a Vasas-tábor.

7. perc: Bódi adott középre, Lazovics közelről fejelt, de lesről tette. Ennek ellenére Poleksic nagyot védett.

5. perc: Egyelőre tapogatóznak a  csapatok.

1. perc: Elkezdődött a meccs.

0. perc: A mérkőzés 18 órakor kezdődik.

Videoton: Kovácsik - Nego, Vinícius, Lang, Stopira - Barczi, Simon, Szolnoki, Bódi - Lazovics, Feczesin

Vasas: Poleksic - Korcsmár, Debreceni, Ristevski - Szivacski, Vida, Berecz, Hangya - Remili, Ádám - Pavlov