Élő: Paks - Videoton 1-1

A Debrecenből pontot csenő Csertői-csapat ezúttal az Európa Ligában menetelő, de az NB I-ben vereséggel kezdő Vidit próbálja megállítani.
Dudás Gábor 2016. július 24., vasárnap 15:39
Szerző: Dudás Gábor 2016. július 24., vasárnap 15:39

Paks - Videoton 1-1 (Gévay 52., ill. Feczesin 25.)

Játékvezető: Karakó Ferenc

Nézőszám: 1500

Paks: Kemenes - Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Szabó (Báló, 42.) - Papp - Koltai (Szakály D., 73.), Bartha, Kecskés, Haraszti - Hahn (Bertus, 46.)

Videoton: Kovácsik - Szolnoki, Lang, Vinícius, Stopira - Nego, Pátkai, Suljic (Kovács I., 86.), Bódi (Géresi, 54.) - Lazovic (Barczi, 63.), Feczesin

92. perc: Itt a vége, Paks - Videton 1-1, köszönjük a figyelmet!

86. perc: Suljic le, Kovács István be.

76. perc: A sárga lapos Feczesin sípszó után rúgta el a labdát, de ezt is megúszta a csatár.

74. perc: És Szakály szinte azonnal gólhelyzetbe is került, de Kovácsik remekül mentett előle.

73. perc: Koltai helyett Szakály Dénes érkezik a Paksnál.

70. perc: Mintha az első félidő tükörképét látnánk a pályán, a Paks támad, a Vidi védekezik és kontrázni próbál.

67. perc: Ez is hazai helyzet volt, de előbb Koltai, majd Kecskés nem volt elég bátor és gyors a lövéshez.

63. perc: Barczi váltja Lazovicot a Vidinél.

59. perc: Feczesin tartott rá Gévay lábára, de megúszta a második sárgát.

55. perc: Lazovicot rúgták meg, utána Feczesin és Gévay ugrott össze, mindketten sárga lapot kaptak.

54. perc: Bódit hozza le Berg, a remek formában lévő Géresi érkezik a helyére.

52. perc: GÓÓÓL! Egyenlít a Paks! Haraszti szabadrúgására érkezett remekül és a léc alá fejelt, Kovácsik csak beleütni tudott a labdába. 1-1!

50. perc: Kimaradt! Nego hibája után Báló került helyzetbe, de közeli lövését Kovácsik lábbal védeni tudta!

46. perc: Kezdődik a második játékrész. Csertői Aurél Bertust hozta be Hahn helyére a szünetben.

46. perc: Félidő, 1-0-ra vezet Feczesin góljával a Videoton Pakson!

42. perc: Szabó nem is tudja folytatni a játékot, Báló a helyén.

41. perc: Szabó Jánost kell ápolni a pályán kívül.

40. perc: Lazovic és Suljic játszotta ki a hazai védelmet egy szép kényszerítővel, utóbbi lőtt, de a kapu fölé!

33. perc: KAPUFA! Feczesin egy csellel két védőt küldött el, majd 12 méterről a bal kapufát találta el!

31. perc: Nego is csúnyán csúszott be, ez is sárga.

30. perc: Pátkai sárgult be, szabálytalanul akadályozott meg egy kontrát.

25. perc: GÓÓÓL! Vezet a Videoton! Feczesin Lenzsért csapta be egy csellel, befelé húzott balról, majd 17-ről védhetetlen lövést küldött a jobb felsőbe! 0-1!

723. perc: Most lábbal kellett tisztáznia a fiatal kapusnak, egy előre vágott labdát követően. Picit bealudt a Vidi-védelem.

22. perc: Haraszti éles szögből leadott lövését védte szépen Kovácsik!

20. perc: Szép akció! Bartha életerős lövése végül egy védőről pattant szögletre.

18. perc: Bódi veszélyes szögleténél Kemenesnek kellett kapaszkodnia.

12. perc: Szabó János kapta a meccs első sárgáját, Lazovicot vágta fel.

9. perc: Az első ziccer a Vidié! Feczesin 7 méteres, ballábas lövését bravúrral védte Kemenes!

8. perc: Megint jól kontrázott a hazai csapat, de Kulcsár elrontotta a végén a lövését.

3. perc: Kecskés esett el egy ügyes paksi akció végén, a 16-oson belül, de a játékvezető mutatta: tovább!

1. perc: Megy a meccs! A hazaiak pedig zöld-feketében, a Vidi piros-kékben, a vendégek kezdték a mérkőzést.

0. perc: Mindjárt kezdődik a találkozó! Ezt várják az edzők a mérkőzéstől - kattints!