NB I, 2. forduló. Kövesd a meccset élőben.
Mokány Lajos 2016. július 23., szombat 15:48
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 23., szombat 15:48

Gól: Oláh (52.), Bognár (55.) ill. Andric (28.)

Diósgyőr: Antal - Okuka, Tamás, Lipták, Nemes - Elek, Oláh - Vela (Daushvili, 60.), Bognár, Nikházi (Eperjesi, 80.) - Griffiths (Bacsa, 60.)
(Zöldesi, Eperjesi, Bacsa, Daushvili, Kitl, Nono, Halmai)
Újpest: Balajcza - Nagy T., Kecskés, Pávkovics, Mohl - Windecker (Bardhi, 58.), Cseke (Balázs B., 80.) - Diarra, Sankovic, Andric - Angelov (Lázok 58.)
(Banai, Kálnoki Kis, Bardhi, Balázs B., Gere, Lázok)

TABELLA ITT!

93. perc: Vége a mérkőzésnek!

92. perc: Diarra beadásába Andric piszkált bele, Antal hatalmas bravúrral védett.

90. perc: 3 perc lesz a hosszabbítás.

87. perc: Antal üggyel-bajjal hárított egy távoli szabadrúgást.

85. perc: A diósgyőri térfélen folyik a játék, azonban helyzeteket nem tud kialakítani az Újpest.

80. perc: Mindkét csapat kihasználja az utolsó cserelehetőségét, a hazaiaknál Nikházi helyett Eperjesi, a vendégeknél Cseke helyett Balázs B. érkezik.

69. perc: Elek készítette le okosan Bognárnak a labdát, aki az ötös sarkáról lőtt, de beleléptek a próbálkozásba.

66. perc: Diarra célozta meg a rövid sarkot, de Antal védett.

60. perc: A hazaiak is kettőt változtatnak, Daushvili és Bacsa a pályán, Griffths és Vela ment le.

58. perc: Kettős csere a vendégeknél, Angelov és Windecker helyett Lázok és Bardhi állt be.

58. perc: Cseke pörgette fel magának a labdát, majd ballal lőtt, nem sokkal mellé.

55. perc: GÓL! Már vezetnek a hazaiak, Bognár elé fejelték vissza a labdát, aki egy csel után 20 méterről bombázott a kapuba, 2-1

52. perc: GÓL! Egyenlít a Diósgyőr. Bognár szögletét Oláh fejelte szépen a rövid sarokba, 1-1.

51. perc: Pávkovics veszített labdát a félpályánál, majd szabálytalankodott, ez is sárga.

49. perc: Elek rossz ütemű becsúszása is sárga lapot ért.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

46. perc: Vége az első félidőnek!

45. perc: Szép összjáték végén Windecker lőtt 18 méterről, jócskán fölé.

44. perc: Les a túloldalon is, Vela volt előrébb mint a védők, így elmúlt a veszély.

43. perc: Angelov lépett volna ki, de lesen volt.

36. perc: Griffiths csúsztatta meg a labdát, Bognár azonban hosszan szöktette magát, a játékszer így Balajcza zsákmánya lett.

33. perc: Mohl beadása után Andric perdített kapura, de Antal résen volt.

28. perc: GÓL! Vezet az Újpest, Andric váltotta gólra a 11-est.

27. perc: Antal is besárgult.

27. perc: Büntetőhöz jut az Újpest, Antal húzott le egy megpattanó labdát, majd odaütött Andricnak.

24. perc: Diarra két csel után lőtt, Antal azonban szépen védett.

20. perc: Bognár szabadrúgása kerülte el a kaput.

15. perc: Oláh is sárga lapot kapott.

14. perc: Elek indult be mélységből, majd Vela elé tálalt, a spanyol beadására azonban nem volt érkező.

10. perc: Kakaskodást követően Tamás és Mohl is sárga lapot kapott.

6. perc: Vela indításával léphetett volna ki Griffiths, de lesen állította meg a játékvezető.

2. perc: A kifutó Balajczával ütközött Griffiths a 16-oson kívül, de nem történt szabálytalanság.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés!

0. perc: A mérkőzés 18:00-kor kezdődik.