A következő napok programja

Január 19. (szerda):

13:00, Side: MTK Budapest-Termalica Nieciecza 1-4 (Futács 75., ill. Spiewak 10., Kukulowicz 62., Stefanik 64., Orzechowski 89.)

16:30, Dunaszerdahely: DAC-Ferencváros 2-0

Január 21. (péntek):

09:00, Side: MTK Budapest-Radomiak Radom

13:30, Side: MTK Budapest-Sahtar Donyeck

14:00, Side: Kisvárda-Sabah FK

14:00: ZTE FC-Lendva

Január 22. (szombat):

11:00, Magyar Futball Akadémia: Bp. Honvéd – Ajka

14:00: Paksi FC-PMFC

Január 23 (vasárnap):

13:00: MOL Aréna Sóstó: MOL Fehérvár FC-Gyirmót


Edzőmeccsek csapatok szerint

(a sorrendet az NB I-es tabella alapján határoztuk meg)

 

FTC

A felkészülés kezdete: Január 4.

Január 19. (szerda), 16:30, Dunaszerdahely: DAC

A január 10-20. közötti spanyolországi edzőtábort lemondta a klub a számos koronavírusos fertőzés miatt.

 

Kisvárda

A felkészülés kezdete: Január 3.

Január 14. (péntek), 16:00, Side: Neftchi Baku (azeri) 2-2

Január 18. (kedd), 14:00, Side: Baník Ostrava (cseh) 0-1

Január 21. (péntek), 14:00, Side: Sabah FK (azeri)

Január 12-22-ig a törökországi Sidében edzőtáboroznak.

 

Puskás Akadémia

A felkészülés kezdete: Január 3.

Január 8. (szombat), 15:30, Marbella: Club Brugge (belga) 0-1

Január 11. (kedd), 19:30, Marbella: Lincoln (gibraltári) 3-0

Január 14. (péntek), 11:00, Marbella: Málaga – ELMARADT!

Január 4-15. között a spanyolországi Marbellán edzőtáboroznak.

 

MOL Fehérvár FC

A felkészülés kezdete: Január 3.

Január 12. (szerda), 13:00, MOL Aréna Sóstó: ZTE FC 0-1 – zárt kapuk mögött

Január 15. (szombat), 14:30, Terme Catez: Sturm Graz 2-0

Január 23. (vasárnap), 13:00, Székesfehérvár: Gyirmót

Többen pozitív koronavírustesztet produkáltak, ezért lemondásra került a spanyolországi edzőtábor és egyelőre Sóstón készülnek a tavaszi idényre.

 

ZTE FC

A felkészülés kezdete: Január 3.

Január 8. (szombat), 11:00, Zalaegerszeg: III. Kerületi TVE (NB II) 2-4

Január 12. (szerda), MOL Aréna Sóstó: MOL Fehérvár FC 1-0

Január 15. (szombat), 13:00, Magyar Futball Akadémia: Honvéd 0-0

Január 21. (péntek): Lendva

Idén nem mennek edzőtáborba, itthon készülnek a tavaszi idényre.

 

Mezőkövesd

A felkészülés kezdete: Január 3.

Január 8. (szombat), 12:30, Budafok: Szentlőrinc (NB II) 4-0

A január 12-22. közötti törökországi edzőtábort lemondta a klub a számos koronavírusos fertőzés miatt.

Paksi FC

A felkészülés kezdete: Január 3.

január 9. (vasárnap), 14:00, Belek: CSU Craiova 2-5

január 12. (szerda), 13:00, Belek: FC Chindia Targovista 3-0

január 12. (szerda), Belek: Raufoss IL – ELMARADT!

január 15. (szombat), 09:30, Belek: Botosani 4-5

január 15. (szombat), 14:00, Belek: Sabah FK 1-1

január 18. (kedd), Belek: FC Ufa 2-0

január 22. (szombat), Paks: PMFC (NB II)

Január 8-19. között a törökországi Belekben edzőtáboroznak.

 

Bp. Honvéd

A felkészülés kezdete: Január 3.

Január 15. (szombat), 13:00, Magyar Futball Akadémia: ZTE FC 0-0

Január 22. (szombat), 13:00, Magyar Futball Akadémia: Ajka

Többen pozitív koronavírustesztet produkáltak, ezért lemondásra került a törökországi edzőtábor és a Honvéd edzőközpontjában készülnek a tavaszi idényre.

 

DVSC

A felkészülés kezdete: Január 3.

Január 12. (szerda), 16:00, Pallag: Kazincbarcika (NB III) 4-0 – zárt kapuk mögött

Idén télen nem mennek edzőtáborba, a pallagi edzőcentrumban készülnek.

 

Újpest

A felkészülés kezdete: Január 3.

Január 12. (szerda), 13:00, Újpest Labdarugó Sportcentrum: Komáromi FC – zárt kapuk mögött – ELMARADT!

Január 16. (vasárnap), 14:00: DVSC – ELMARADT!

Január 22. (szombat), 11:00, Magyar Futball Akadémia: Honvéd – ELMARAD!

 

MTK Budapest

A felkészülés kezdete: Január 3.

Január 17. (hétfő), 13:30, Side: FK Borec 5-1

Január 19. (szerda), 13:00, Side: Termalica Nieciecza 1-4

Január 21. (péntek), 09:00, Side: Radomiak Radom

Január 21. (péntek), 13:30, Side: Sahtar Donyeck

Január 15-22. között a törökországi Sidében edzőtáboroznak.

 

Gyirmót

A felkészülés kezdete: Január 3.

Január 8. (szombat), 13:00, Alcufer Stadion: Dorogi FC (NB II) 0-2

Január 15.  (szombat), 13:00, Alcufer Stadion: Vasas FC (NB II) – 2×60 perc – ELMARADT!

Január 15. (szombat), 13:00, Alcufer Stadion: Gyirmót FC-Gyirmót FC II. (NB III) 5-0

Január 23. (vasárnap), 13:00, MOL Aréna Sóstó: MOL Fehérvár FC

A csapat nem utazik edzőtáborba, végig Gyimóton készül a tavaszi szezonra.

 

A korábbi napok eredményei

Január 15. (szombat):

Paksi FC-Botosani 4-5

Honvéd-ZTE FC 0-0

Gyirmót FC-Gyirmót FC II. (NB III) 5-0

Paksi FC-Sabah FK 1-1 

Sturm Graz-MOL Fehérvár FC 0-2

Január 16. (vasárnap):

Újpest-DVSC – ELMARADT!

Január 14. (péntek):

Puskás Akadémia-Málaga – ELMARADT!

Kisvárda-Netchi Baku 2-2

Január 12. (szerda):

Paksi FC-FC Chindia Targovista 3-0

MOL Fehévár FC-ZTE FC 0-1

DVSC-Kazincbarcika (NB III) 4-0

Január 11. (kedd):

Puskás Akadémia – Lincoln (gibraltári) 3-0 

Január 9. (vasárnap):

Paksi FC – U. Craiova (román) 2-5

Január 8. (szombat):

11.00: Zalaegerszeg-III. Kerületi TVE (NB II) 2-4

12.30: Mezőkövesd-Szentlőrinc (NB II) 4-0

13.00: Gyirmót-Dorogi FC (NB II) 0-2

15.30: Puskás Akadémia-Club Brugge (belga) 0-1