Sajtóértesülés: nem érkezik görög befektető az évszázad magyar csapatához

A civishir.hu információi szerint nem lesz változás a Debreceni VSC tulajdonosi körében, az előző szezonban majdnem kieső klubnál cáfolják a külföldi befektetők szerepvállalását.
Csakfoci Admin 2017. június 17., szombat 18:00
A civishir.hu információi szerint nem lesz változás a Debreceni VSC tulajdonosi körében, az előző szezonban majdnem kieső klubnál cáfolják a külföldi befektetők szerepvállalását.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. június 17., szombat 18:00

Továbbra is Róka Gézát látná szívesen a DVSC cégvezetői pozíciójában a város - ezt terjesztette elő a jövő csütörtöki közgyűlésre Papp László. A feladatot eddig is betöltő Róka Géza megbízatása ugyan a hónap végén lejár, de jelen állás szerint szinte biztosan meghosszabbítják szerződését, hiszen Róka Szima Gábor tulajdonos "embere" is - írja a civishir.hu.

Korábban napvilágot látott olyan hír is, miszerint görög befektő szállna be a 21. század legsikeresebb magyar csapatának működtetésébe, ezt azonban Szima Gábor kategorikusan cáfolta. 

Változások tehát a vezetésben nem várhatók, a játékoskeretben annál inkább, de új igazolások még nincsenek. A legutóbbi idényben a bennmaradását csak az utolsó fordulóban bebiztosító DVSC már elkezdte felkészülését a 207/18-as idényre.

 
Átigazolások
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról és Cisséről
Tárgyalnak Ibrahim Cissé lejáró szerződése meghosszabbításáról. Vitális Milán, Miljan Krpic (ETO), illetve Lukács Dániel (Puskás) eladásától elzárkóztak a klubjaik - mondta Hajnal Tamás. (Nemzeti Sport)
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Tovább az összes átigazoláshoz