A zöld-fehérek még nem nyertek mérkőzést Debrecenben úgy, a vasárnap is bíráskodó Farkas Ádám vezénylete mellett.
Vasárnap kora délután hivatalos oldalán tette közzé az MLSZ a 17:15-kor kezdődő Loki-Fradi NB I-es mérkőzés játékvezetői küldését. A találkozót Farkas Ádám vezeti, aki az idei szezonban ötödik alkalommal fújhatja a sípot az NB I-ben.
A 37 éves Farkas a DVSC pályaválasztása mellett három alkalommal vezette már a Ferencváros meccsét, ezeken a találkozókon két debreceni győzelem, és egy döntetlen született.
Átigazolások
Karcag/DVSC
Fiatal az NB II-ben
A DVSC-vel kötött kooperációs szerződés értelmében újabb korosztályos válogatott kaphat lehetőséget az NB II-es Karcagban a 18 éves támadó, Egri Imre személyében.
DVSC
Navarro a jövőjéről
"Nyitott vagyok minden munkára, de jól érzem magam Debrecenben a családommal, elégedett vagyok, élvezem, amit csinálok" - Sergio Navarro, a DVSC vezetőedzője a Büntető.com-nak.
ZTE
Peraza végleg a Zetéé
A játékos Costa Rica-i klubja, a San Carlos jelentette be, hogy történelmi üzletet kötött a ZTE-vel, amely végleg megvette az eddig kölcsönben szereplő Joseth Perazát.