A csakfoci.hu információi szerint az NB I-ből kiesett Budafok középső védője, Marko Nikolic neve az élvonalba feljutó DVSC kívánságlistáján szerepel.
Az NB I-be feljutó DVSC eddig két védője, Kinyik Ákos és Szatmári Csaba távozását jelentette be hivatalosan, így a Huszti-Toldi edzőpárosnak elengedhetetlenné vált a védelem megerősítése a nyári átigazolási időszakban.
A csakfoci.hu értesülései szerint a DVSC kiszemeltje a következő idényben a másodosztályban induló Budafok középső védője, Marko Nikolic, aki szerződése lejártával ingyen csatlakozhat a hajdúságiakhoz.
A magyar felmenőkkel is rendelkező 23 éves Nikolic tavaly augusztusban igazolt a Budafokhoz, ahol 16 mérkőzésen játszott a bajnokságban. A dél-budaiakat megelőzően alapembere volt a szerb élvonalbeli FK Radnak együttesének.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Fradi
Saldanha távozott
Megerősítést nyert, amit korábban a Csakfoci előre jelzett: Matheus Saldanha az Al-Wasl együtteséhez szerződött.

ZTE
Németh Ervin
A Zalaegerszeg kapusa, Németh Ervin egy évre kölcsönben a Lendva csapatához került.

Kazincbarcika
Könyves Norbert
A Csakfoci információi szerint Könyves Norbert lehet a Kolorcity Kazincbarcika új igazolása.