NB I: Centikről üvöltött a játékvezető arcába a Loki kiállított játékosa - videó

Nem véletlenül kapta piros lapját Varga Kevin, a DVSC szélsője a DVTK elleni szombati bajnokin: egy vitatott szituációban a debreceni játékos olyan hevesen reklamált, hogy Bogár Gergő játékvezető kiállította az arcába üvöltő futballistát. Varga szerencséjére csapata így is le tudta győzni 2-1-re a Diósgyőrt.
Dudás Gábor 2019. október 20., vasárnap 17:44
Nem véletlenül kapta piros lapját Varga Kevin, a DVSC szélsője a DVTK elleni szombati bajnokin: egy vitatott szituációban a debreceni játékos olyan hevesen reklamált, hogy Bogár Gergő játékvezető kiállította az arcába üvöltő futballistát. Varga szerencséjére csapata így is le tudta győzni 2-1-re a Diósgyőrt.
Szerző: Dudás Gábor 2019. október 20., vasárnap 17:44
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz