David Babunski személyében 27 éves támadó középpályást igazolt csütörtökön a Loki.
Az észak-macedón, spanyol kettős állampolgár David Babunskit 2 évre szerződtette a Loki- írja a dvsc.hu.
A hazája válogatottjában is megfordult labdarúgó 16 éves korában került az FC Barcelonához, játszott az U16-os és az U18-as katalán együttesben, majd a Barcelona B-ben is. Ezt követően útja a szerb Crvena Zvezdán át a japán Yokohama Marinosos és az Omiya Ardiján keresztül Romániába vezetett, ahol a Botosani és a Vitorul játékosa volt.
David Babunski csütörtökön megérkezett Debrecenbe, elmondása szerint nagy reményekkel kezdi meg cívisvárosi szereplését, és már ma délután csatlakozik is új csapatához Telkiben.
Újra pörög az átigazolási rovatunk, ahol minden tény, hír, pletyka megtalálható a hazai piacról:
Olvastad már?
A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.