NB I: Hatalmas elismerésben részesült a Loki edzője

Az NB I-ben 3. helyen álló Loki vezetőedzője, Herczeg András lett az év embere Debrecenben.
Csakfoci Admin 2018. január 22., hétfő 11:05
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 22., hétfő 11:05

A Dehir.hu olvasói az év elején indított szavazás során négy kategóriában voksolhattak, és a Loki edzője, Herczeg András az év sportembere kategóriában nyert. A megtisztelő címet a város bálján vehette át Papp László polgármestertől.

Herczeg Andrást minden Debrecenhez köti, hiszen játékosként is lokista volt, ám egy sérülés derékba törte pályáját, így nem válhatott NB I-es futballistává.

2017-ben, a szezon végén újból átvette a kiesés szélére sodródott hajdúságiak irányítását – és meg is mentette a gárdát a nagy szégyentől. Innentől aztán indult a siker legújabbkori szériája: a jobbára saját nevelésű fiatalokból álló megújult Loki a tabella harmadik helyén telel.