Hatalmas elismerés: Érdemkeresztet kapott a DVSC edzője, Herczeg András

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának elismerésében részesült a debreceni szakember.
Nyikes Zoltán 2019. augusztus 19., hétfő 13:54
Az Emberi Erőforrások Minisztériumának elismerésében részesült a debreceni szakember.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. augusztus 19., hétfő 13:54
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a Pesti Vigadóban tartott rendezvényt, ahol Rétvári Bence államtitkár

Herczeg Andrásnak, a DVSC labdarúgócsapat vezetőedzőjének Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetést adott át

Pajna Zoltán javaslatára - írja debreceninap.hu hírére hivatkozva a dvsc.hu.

Az érdemkeresztek a nemzet szolgálatában, az ország fejlődésének elősegítésében, a haza érdekeinek előmozdításában és az egyetemes emberi értékek gyarapításában végzett kimagasló, példamutató tevékenység elismeréseként adományozható magyar és külföldi állampolgároknak egyaránt.

Átigazolások
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.
Szpari
Sankovic távozhat?
Bojan Sankovic nem utazott el a Szpari edzőtáborába, és a klub a sérültek között sem jelezte a játékost.
Ajka
Távozó kapus
Lejáró szerződését követően közös megegyezéssel távozott Ajkáról Horváth Dániel, aki 2018 februárjában érkezett a klubhoz, azóta 189 mérkőzésen védett ajkai színekben.
Tovább az összes átigazoláshoz