Az Emberi Erőforrások Minisztériumának elismerésében részesült a debreceni szakember.
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a Pesti Vigadóban tartott rendezvényt, ahol Rétvári Bence államtitkár
Herczeg Andrásnak, a DVSC labdarúgócsapat vezetőedzőjének Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetést adott át
Pajna Zoltán javaslatára - írja debreceninap.hu hírére hivatkozva a dvsc.hu.
Az érdemkeresztek a nemzet szolgálatában, az ország fejlődésének elősegítésében, a haza érdekeinek előmozdításában és az egyetemes emberi értékek gyarapításában végzett kimagasló, példamutató tevékenység elismeréseként adományozható magyar és külföldi állampolgároknak egyaránt.
Átigazolások
Légiósok
Marad az utolsó Dárdai?
A Berliner Kurier szerint akár 16 távozója is lehet a Herthának a nyáron, de a magyar válogatott Dárdai Márton maradhat továbbra is a Bundesliga 2-es gárdánál.
ETO FC
Nagy bejelentés
Paul Anton, az ETO FC csapatkapitánya 2027-ig hosszabbított Győrben.
Légiósok
Sallai is a Liverpoolban?
Sallai Roland édesapja, Sallai Tibor beszélt arról, hogy a Vörösök már felvették a kapcsolatot fia szerződtetésének ügyében.