A korábban Kleinheisler Lászlót is foglalkoztató Asztana vinné a DVSC bronzérmes középpályását, Bódi Ádámot.
A csakfoci.hu információi szerint - karrierje során először - légiósnak állhat a DVSC egyszeres magyar válogatott játékosa, Bódi Ádám.
A Lokival az előző szezonban bronzérmes középpályás a minap egy interjúban elmondta, jó szezonja után most kell meglovagolnia a lehetőséget, így szeretne külföldre igazolni.
Úgy tudjuk, jelenleg közel áll ehhez: a játékos felkeltette a kazah Asztana érdeklődését, amely értesüléseink szerint már tett is lépéseket Bódi megszerzésének ügyében.
A korábban Kleinheisler Lászlót is foglalkoztató Asztana jelenleg a második helyen áll a kazah bajnokságban, de az előző öt szezonban egyaránt a liga élén végzett.
Olvastad már?
Bódi őszintén beszélt fehérvári időszakáról: "Én nem azt figyelem, hogy személy szerint kinek kellene passzolnom"
A Loki korábban Fehérváron szereplő válogatott középpályása azt mondta, a Vidinél feszültség alakult ki a csapaton belül, és azt várták el, hogy azt nézze, személy szerint kinek passzol.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.