DVSC - La Fiorita 2-0

Kövesd a meccset nálunk!
Mokány Lajos 2016. július 7., csütörtök 15:14
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 7., csütörtök 15:14

Az Európa Liga selejtezőjének első körében a DVSC a san marinói La Fiorita csapatát fogadja, a találkozó 18.00-kor veszi kezdetét. Az első meccs 5-0-s debreceni sikerrel zárult.

DVSC - La Fiorita 2-0 (1-0)

92. perc: VÉGE: 2-0.

89. perc: Cangini-Righi.

88. perc: Sárga Tommasinak.

83. perc: Selva-Guidi.

80. perc: KAPUFA! Ferenczi laposan adott középre, Castillion a kapufára pörgette a labdát. Mintegy 10.000 néző lehet egyébként a stadionban.

78. perc: SÁRGA! Cavalli.

73. perc: SÁRGA! Bollini kapott lapot.

72. perc: KAPUFA! Jovanovic fejjel Sekulic elé tálalt, aki azonban 5 méterről a lécre lőtte a labdát.

69. perc: Cavalli - Parma.

68. perc: SÁRGA. Tisza kapott lapot.

68. perc: Holman - Sekulic.

67. perc: Holman sántikál le a pályáról.

61. perc: Szakály - Ferenczi.

58. perc: Tisza beadását Szakály fejelte közelről mellé.

57. perc: Nagy fölényben a DVSC, érik az újabb gól.

51. perc: GÓÓÓL! Holman három embert is kicselezett, majd higgadtan, laposan a hosszú sarokba helyezett (2-0)!

48. perc: Veszélyes debreceni szabadrúgás-kombináció után egy védőről centikkel a jobb alsó sarok mellé pattant a labda.

46. perc: Djelmic - K. Mészáros.

45. perc: Vége az első félidőnek.

43. perc: Radosevic alászaladt egy labdának, de Tommasi elvétette az egyenlítési lehetőséget.

41. perc: GÓÓÓL! Tisza került lövőhelyzetbe, és 10 méterről kilőtte a jobb felső sarkot (1-0)!

38. perc: Most elég egyoldalú a meccs, de a lelkes vendégek eddig tartják magukat, mindig van egy "becsúszó láb".

32. perc: Varga ballábas átlövését biztosan fogta Vivan.

28. perc: HELYZET! Szakály a hosszú sarok felé nyesett 15 méterről, a kapus a levegőben úszva mentett.

26. perc: HELYZET! Tisza beadását Vivan nem tudta elütni, ám Szakály szinte az üres kapu mellé helyezett.

25. perc: HELYZET! Nagyon szép hazai akció volt, Brkovic Castilliont hozta játékba, ő Djelmic elé tálalt, a kapus nagyot mentett, az ismétlést Tisza fölé lőtte.

18. perc: Tisza remekül tekert középre egy szabadrúgást, Vivan kiöklözte a labdát. Tommasit ápolni kellett egy ütközést követően.

18. perc: Mezőnyjáték, jól tartja magát a vendégcsapat.

13. perc: SÁRGA. Cangini kapta az első lapot.

9. perc: HELYZET! Két nagy hazai lehetőség: előbb Djelmic veszélyes lövése után védett a kapus, majd Castillion passza után Tisza került ziccerbe, de közelről nem tudta elpörgetni a labdát Vivan mellett.

8. perc: Tisza 17 méterről lőtt keményen, a kapus szépen ütötte ki.

7. perc: Holman tört be a 16-oson belül, Tommasi talán akasztotta, megadható 11-esnek tűnt.

3. perc: A 42 éves Tommasi lőtt 17 méterről, centikkel suhant el a jobb kapufa mellett a labda. Jól kezdtek a vendégek.

1. perc: Selva előtt adódott kisebb lehetőség, de mentett a hazai kapus.

1. perc: A vendégek kezdtek.

A DVSC összeállítása: Radosevic - Jovanovic, Brkovic, Szatmári, Korhut - Djelmic, Szakály, Varga, Tisza - Holman, Castillion (Verpecz, Ferenczi, Sekulic, Mészáros N., Mészáros K., Nagy Z., Kulcsár)

A La Fiorita összeállítása: Vivan - Bugli, Bollini, Rinaldi, Gasperoni - Zafferani, Tommasi, Cangini, Parma - Selva, Martini (Quadrelli, Brighi, Cavalli, Beinat, De Biagi, Righi, Guid)