Élő: Zhodino - Debrecen 1-0

A DVSC 2-1-es hátrányból próbálja meg kivívni a Zhodino vendégeként a továbbjutást az Európa Liga selejtezőjének 2. körében.
admin 2016. július 21., csütörtök 15:51
Szerző: admin 2016. július 21., csütörtök 15:51

Nehéz helyzetben a Debrecen, hiszen a hazai pályán elszenvedett vereség után Fehéroroszországban kellene kivívnia a továbbjutást. A találkozót élőben közvetíti a csakfoci.hu, tartsatok velünk!

Zhodino - Debrecen 1-0 (1-0)

Gól: Gyemidovics (25.)

90+4. perc: Véget ért a mérkőzés, kiesett a Debrecen.

90+1. perc: Tisza eltalálta a kaput! 17 méteres lövése után Fomicsev ért le a jobb alsó sarokhoz.

87. perc: Belevics állt be Afanaszjev helyére.

85. perc: A hazaiak 30 méteres szabadrúgása a felső lécen csattant...

83. perc: Takács 7 méterről Fomicsev kezébe emelte a labdát.

79. perc: A hazaiak sokkal közelebb állnak a gólhoz, ziccerben sikerült mellé lőniük a labdát.

78. perc: Fehérorosz csere: Trapasko állt be Zaginajlov helyére.

76. perc: Védő és kapus nem értette meg egymást, Ferenczihez került a labda, aki épp lőtt volna üres kapura, amikor Fomicsev rávetődött a labdára.

74. perc: Tisza azért próbálkozik, de megint teljesen veszélytelen lövést eresztett meg.

72. perc: Hacsaturjan időhúzásért sárgult be.

70. perc: Szép bal oldali támadás végén megint a hazaiak fejeltek fölé.

69. perc: Tisza próbálkozott Varga lepattanója után, de megint nem sikerült eltalálni a kaput.

68. perc: Jobb oldalról középre tekert szabadrúgás után fejelt fölé a hazai támadó.

66. perc: Az elő hazai csere: Golenkovot váltotta Cseljatko.

65. perc: Szakály helyett Ferenczit is beveti Kondás.

63. perc: Brkovic kapott sárgát egy kemény belépőért.

60. perc: Ezt megúszta a Loki! Sapoval lőtte telibe a bal kapufát.

59. perc: Holman helyére Horváth Zsolt állt be.

57. perc: Castillion helyett Takács Tamás a pályán.

56. perc: Szakály távoli lövése kerülte el méterekkel a kaput. Semmi esélye a Lokinak a gólszerzésre.

50. perc: Tisza tekerte középre a szabadrúgást, de a fehéroroszok könnyedén kezelték a helyzetet, hazafejelték a labdát.

46. perc: Gyemidovics durrantott méterekkel fölé.

46. perc: A hazaiak kezdték a második félidőt.

45+1. perc: Véget ért az első játékrész.

45. perc: Egy percet hosszabbít a játékvezető.

44. perc: Sapoval rántotta vissza Szakályt, sárga lett a jutalma.

42. perc: Tisza jobb oldali szabadrúgása teljesen veszélytelennek bizonyult.

35. perc: Zaginajlov kapott sárgát, mert sípszó után rúgta el a labdát.

28. perc: Tisza 30 méteres szabadrúgása egy védőről pattant fölé.

25. perc: Vezet a Torpedo! Simán kipasszolták a védelmet a hazaiak, a rövidnél pedig érkezett Gyemidovics, aki közelről a hálóba lőtt. Összesítésben ezzel már 3-1-re vezetnek a fehéroroszok.

24. perc: Radosevicnek kellett a léc fölé paskolni egy debreceni mentés után, mert szerencsétlenül a kapu felé pattant a labda.

20. perc: Kondás Elemér szerint a továbbjutáshoz be kell rúgni a helyzeteket. A probléma az, hogy a Lokinak ezúttal helyzetei sincsenek.

17. perc: Radosevic borzasztóan jött ki a kapujából, aztán sikerült szögletre tisztázni az érkező hazai támadó elől.

12. perc: Szakály vette célba messziről a kaput, Fomicsev csak bizonytalanul fogta, kipattant róla a labda, de aztán sikerült megszelídítenie.

9. perc: Jovanovic csúszott össze az ellenfél játékosával és ápolni kell a pályán.

6. perc: Tisza gurította le a labdát a 16-os előtt Jovanovicnak, aki 18-ról lőtt laposan, de középre tartott, így a kapus fogta.

2. perc: Két veszélytelen szögletet végeztek el a hazaiak.

1. perc: A Loki kezdte a mérkőzést.

Zhodino: Fomicsev – Golenkov (Cseljatko 66.), Klopockij, Lucevics, Cseljagyinszkij, Pankovec – Afanaszjev (Belevics 87.), Hacsaturjan, Sapoval – Gyemidovics, Zaginajlov (Trapasko 78.)

DVSC: Radosevic – Jovanovic, Brkovic, Mészáros N., Korhut – Sekulic, Holman (Horváth 59.), Varga, Szakály (Ferenczi 65.) – Tisza, Castillion (Takács 57.)