Dzsudzsák első NB I-es kiállítása: Belerúgott egy nagyot Nikolicsba - videó

Dzudzsák Balázs az első félidő hajrájában előbb Makarenkoval szólalkozott össze, majd Nikolics felrúgásáért megkapta a második sárgáját és a pirosat.
Privacsek András 2021. október 3., vasárnap 10:15
Szerző: Privacsek András 2021. október 3., vasárnap 10:15

Dzsudzsák Balázst először állították ki az NB I-ben szombaton a DVSC - MOL Fehérvár FC (1-1) bajnoki mérkőzésen.

Az első félidő végén jól láthatóan idegesebb volt a kelleténél, nehezen viselte az ellene elkövetett szabálytalanságokat. A 41. percben csúnyán megrúgta Nikolicsot, amiért megkapta a második sárgáját és a pirosat.

Toldi Gábor, a Debrecen vezetőedzője a mérkőzést követő sajtótájékoztatón némileg zavaros magyarázatot adott Dzsudzsák kiállítására.

- Nem néztem vissza még a szituációt, de megelőzte egy olyan dolog, hogy Funshonak sárgalapot reklamáltunk, mert belelépett egy szabadrúgásba. Ez lehetett az oka, hogy csapatkapitánykét kiállt emellett, nem tudom, mi követhette ezt, de nem sült el jól számunkra.

Nézd meg Dzsudzsák kiállítását:

Loki-Vidi: Hatalmas tömegverekedés volt a meccs előtt, 15 szurkolót elvittek a rendőrök - videó
Szombaton a Debrecen - Fehérvár bajnoki meccs előtt több szurkoló összeverekedett, a rendőrségnek kellett közbeavatkoznia.