A DVSC ultrái meglepték a csapatot a szerda délelőtti edzés előtt.
Mint ismeretes, már csak két bajnoki forduló van hátra az OTP Bank Liga 2018-2019-es szezonjából, és a DVSC számára még komoly tétje van a véghajrának, hiszen a dobogóért és az Európa Liga-indulásért is hajtanak a hajdúságiak.
A Loki előbb szombaton a már aranyérmes Ferencváros otthonában, a Groupama Arénában lép pályára, majd május 19-én, vasárnap 17 órától a Paksot fogadja a Nagyerdei Stadionban. A közelgő kulcsmeccsek előtt az Ultras Debrecen támogatásképp egy "Veletek vagyunk"-molinóval lepte meg a csapatot a szerda délelőtti edzés előtt.
"A játékosok nagyon értékelték ezt a szép gesztust, és ezúton is köszönik az Ultras Debrecen valamennyi tagjának! Ez Debrecen!" - írta csütörtökön a dvsc.hu.
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili Áron
Yaakobishvili Áron a válogatott meccsek miatt már nem védhet az FC Andorra csapatában és Barcelonába tér majd vissza. De kérdés, hogy meddig.
Légiósok
Szalai Attila
Szalai Attila maradhat a Pogon Szczecin játékosa. A lengyel klub tárgyal a német Hoffenheim együttesével a védő kivásárlásáról, és hároméves szerződést kínálna neki. (gol24.pl)
Ferencváros
Cebrail Makreckis
Információink szerint reális esély van arra, hogy Cebrail Makreckis távozzon az FTC-től.