Az NB I-ben folytathatja a DVSC-től távozó kapus

A csakfoci.hu információi szerint a Mezőkövesd csapatánál folytathatja pályafutását Tomas Kosicky, aki a nyári átigazolási időszakban távozik a DVSC-től.
Csakfoci Admin 2020. július 12., vasárnap 12:28
A csakfoci.hu információi szerint a Mezőkövesd csapatánál folytathatja pályafutását Tomas Kosicky, aki a nyári átigazolási időszakban távozik a DVSC-től.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. július 12., vasárnap 12:28

Mint ismeretes, a DVSC huszonhét év után búcsúzott az élvonaltól, így a következő idényt az NB II-ben kezdi meg. Mivel a másodosztályban csak magyar labdarúgók játszhatnak, így a hajdúságiak keretéből összesen hat külföldi játékos távozik, amiről a csapat vezetőedzője, Kondás Elemér is említést tett a napokban a klubhonlapnak.

Az egyik ilyen távozó a 34 éves szlovák kapus, Tomas Kosicky, aki értesüléseink szerint a Mezőkövesdnél folytathatja pályafutását. Információink szerint az előző szezonban Magyar Kupa-döntőig menetelő kövesdiek egy ideje kapust keresnek,

és jelen állás szerint ő lehet a befutó, így vele oldhatja meg a kapusgondokat a matyóföldi csapat.

Kosicky a mögöttünk hagyott idényben 17 mérkőzésen lépett pályára a bajnokságban. Pályafutása során korábban már megfordult a DVSC színeiben, ahonnan egyszer már távozott, miután a DVSC akkor nem élt az opciós jogával, így nem hosszabbítottak. A piros-fehérek majd 2019 telén ismét szerződtették, és 2020. december 31-ig írt alá a klubhoz.

TOVÁBBI EXKLUZÍV HÍREKÉRT KÖVESD A CSAKFOCI.HU-T A FACEBOOKON IS:

Átigazolások
DVTK
Többen távozóban
A DVTK háza táján Mucsányi Miron visszatérhet Újpesthez, Ante Roguljic szintén távozhat, két saját nevelésű fiatal kölcsönadását pedig a több játékidő érdekében fontolgatják. (Öltözőn Túl)
Fradi
Varga Barnabás
Az AEK Athén cáfolta a Varga-átigazolásról szóló híreket.
Újpest
Admir Hamzagic
Admir Hamzagic távozott a Herthától, Újpesten folytatja pályafutását Szélesi Zoltán stábjában.
Tovább az összes átigazoláshoz