Diósgyőri játékos lőtte a Fradi első NB I-es gólját - videó

Csak 14 percet kellett várni, hogy megszülessen a Ferencváros első gólja az NB I-ben.
Csakfoci Admin 2018. július 22., vasárnap 18:39
Csak 14 percet kellett várni, hogy megszülessen a Ferencváros első gólja az NB I-ben.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. július 22., vasárnap 18:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Vasárnap a Ferencváros is elkezdte a menetelést a bajnokságban. A zöld-fehérek odahaza fogadják a most is zajló mérkőzésen az előző idényben, az utolsó fordulóban a Videoton ellen a bentmaradást kiharcoló Diósgyőrt.

A találkozón csak 14 percig kellett várni, hogy megszülessen a Fradi első gólja a bajnokságban. A találat egyetlen szépséghibája, hogy a miskolciak részéről, Tamás Márk menteni akart Böde Dániel centerezését követően, ám a saját kapujába továbbította a labdát.

A folytatásban Marcel Heister növelte a zöld-fehérek előnyét, míg Makrai Gábor révén szépíteni tudott a DVTK. A 3-1-es félidei eredményt Varga Roland állította be.

Olvastad már?
NB I: Ferencváros-Diósgyőr 4-1 - közvetítés
Élő közvetítés a Ferencváros-Diósgyőr NB I-es bajnoki mérkőzésről.
Elolvasom
Átigazolások
Békéscsaba
Kuznyecov lehet az edző
A Csakfoci értesülései szerint Kuznyecov Szergej veheti át az NB III-ba kiesett Békéscsaba 1912 Előre irányítását.
ETO
Toronycsatár érkezhet

A szlovák másodosztályú Somorja 20 éves gambiai támadója, Modou Lamin Marong iránt érdeklődik az ETO. A 195 centiméteres csatár 27 bajnokin 10 góllal zárt. (africasoccer.com)

DVSC
Bárány utazik?
Akár már kedden orvosi vizsgálatra utazhat Bárány Donát, akit holland sajtóhírek szerint az ADO Den Haag szerződtetne.
Tovább az összes átigazoláshoz