Vihar miatt rövid időre félbeszakadt szombaton a Diósgyőr-Kisvárda mérkőzés az NB I 33., utolsó fordulójában.
A vendégek Obradovic góljával 1-0-ra vezettek, amikor a 36. percben Vad II játékvezető dörgés, villámlás és felhőszakadás miatt az öltözőbe rendelte a csapatokat. (MTI)
FRISSÍTÉS: Nyolc perccel később folytatódik a meccs.
A mérkőzést a csakfoci.hu élőben közvetíti!
Olvastad már?
NB I, 33. forduló: Eredménykövetés a kiesés elleni harcról - gólok, videók, jegyzőkönyvek
Az NB I utolsó fordulójának 17:30-kor kezdődő mérkőzésein eldől, hogy a Kaposvár mellett melyik együttes búcsúzik az élvonaltól. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a legfontosabb történéseket!
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Légiósok
Magyarországra igazolna
Nemrég magyar állampolgár lett, és szívesen igazolna hazánkba a francia ötödosztályú Nimes B-ben védő Axel Kedvesi, aki kiskora óta Franciaországban él. (RiaFoci)
NB III
Milovanovic az edző
Az elmúlt években Lipcsei Péter segítőjeként a Soroksárnál dolgozott Dejan Milovanovic mentheti meg az NB III-as Pénzügyőrt a kieséstől.